Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi 300ml İncelemesi

Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi 300ml İncelemesi

Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi’nin Özellikleri Nelerdir?

Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi 300ml’dır. Pas ve korozyon önleyici ve sökücü yapısı sayesinde metal ve alüminyum yüzeylerdeki kir, katran ve pislikleri çözer, karbüratör ve yakıt sisteminin temizlik ve bakımı için idealdir. Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi’nin Özellikleri herkes tarafından kullanılabilecek bir üründür.

Marka bilinirliğimiz, raftaki satış hızımız, pazar liderine göre karlılığımız ve ödeme şartlarımızın daha esnek oluşundan tercih ediliyoruz.

Rafta satış hızımızın diğer marka ve ürünlere göre daha hızlı olması, kalitemizin bilinirliği ve sıcak bir marka imajımızın olması, satış sonrası hizmetlerimiz bunların hepsi bizi öne çıkaran unsurlardır.

Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizi tercih etmeniz için önemli avantajlarımızdır. Belirtilen doz ve miktarınca kullanılır. Kullanmadan önce doz miktarı üzerinde bulunmaktadır. Bazı çok amaçlı temizleyiciler konsantredir.

Bu yüzden çok az miktarlarda suya dökülerek kullanılır. Ancak bazıları ise sıvı şeklindedir bunların ölçekleri normalinden daha fazladır. Bunların yanı sıra şişelerden sıkma işlemi ile direk uygulananlar mevcuttur. Kişi bütçesine göre ve kullanım şekline göre tercih etmektedir.

100 TL den fazla olan tüm siparişleriniz de Kargo Ücretsizdir.

Tüketiciye satış sadece site üzerinden yapılmaktadır. Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi Sıfır Açılmamış Orjinal Ambalajı ile beraber gönderilir. Tüm ürünler fatura ile beraber gönderilmektedir. Garanti Süreleri Fatura Tarihinden itibaren başlar.

24 Ay boyunca garanti servisimiz hizmet verir. Oregon 010-5895 Çok Amaçlı Temizleme Spreyi fiyat bilgisine ulaşmak için şu sekmende bulunan öncülü tıklayınız.

Ürünün satış işlemleri için aşağıda bulunan sepete ekle butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Daha sonraki satın alma işlemlerinde sizlere yardımcı öncül seçenekleri karşınıza çıkacaktır.

.Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için
Fiyat bilgisi için