Oregon 106550 / 85W Mini Zincir Bileme Makinesi İncelemesi

Oregon 106550 / 85W Mini Zincir Bileme Makinesi İncelemesi

Oregon 106550 / 85W Mini Zincir Bileme Makinesi İncelemesi Oregon marka Mini zincir bileme makinesinin incelerken 85 voltluk özelliği ile küçük atölyeler ve amatör kullanım için uygun olduğunu söyleyebiliriz.
Ürün tasarımı itibariyle şık görünüme sahiptir değiştirilebilir bileme Taşı özelliği bulunmaktadır.
Ürün konseptinin içerisinde iki farklı Bileme Taşı fiyata dahil olarak gönderilecektir.
Ürünün hafif pratik ve dayanıklı olması kullanıcılarının tercihleri arasında ön sıraya yerleşmesini sağlamakla beraber küçük atölyelerde kullanılabilmesi ve az yer kaplaması ürünün artı özelliklerindendir.
Ürün için gereken güç gerilim frekans miktarı 85 Volt 220v 50hz olarak belirlenmiş olup zincir adamı 1/4 . 404 veya 1.1 2 milimetre arasında belirlenmiştir. Ürünün toplam ağırlığı 2 kilogram olup kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. Ürün içerisinde yedek olarak bulunan 2 adet Bileme Taşı uzun süreli kullanım için ideal olmaktadır. Tekrar bileme taşı arama  zahmetine  girmek zorunda  bırakmayan ürün talep edilen performansı gösterme konusunda başarılıdır.

Oregon 106550 / 85W Mini Zincir Bileme Makinesi Özellikleri

Oregon 106550 Mini Zincir Bileme Makinası özellikleri : 

Güç / Gerilim / Frekans:85 W / 220 V / 50 Hz
Zincir Adım:1/4″- .404″ / 1.1 – 2.0 mm
Ağırlık:2 kg

şeklinde de incelemek mümkündür.

Ürünü amatör veya profesyonel kullanıcılar kolaylıkla kullanabilir.
Kullanıcının taleplerine maksimum oranda cevap verebilecek niteliklere sahip ürünü indirimli fiyatı ile temin edebilirsiniz.Ürünün hafif pratik ve dayanıklı olması kullanıcılarının tercihleri arasında ön sıraya yerleşmesini sağlamakla beraber küçük atölyelerde kullanılabilmesi ve az yer kaplaması ürünün artı özelliklerindendir.
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için
Fiyat bilgisi almak için