Oregon 213ATLE086 / 53cm .404” 36 Diş Elmas Kılavuz İncelemesi

Oregon 213ATLE086 / 53cm .404” 36 Diş Elmas Kılavuz İncelemesi

Kılavuzlar motorlu testerenin motor gücüne göre ya da kullanım alanına göre çeşitli büyüklüklerde bulunabilen, bütünüyle metalden imal edilmiş motorlu testerelerin dış iskeletini oluşturan parçalardır.

Dünya genelinde motorlu testere üretimi gerçekleştiren Oregon markası aynı zamanda kılavuz üretimi gerçekleştirmektedir. Üretilen kılavuzlar bir testerenin  optimum değerde çalışmasına olanak tanımaktadır. Bilindiği üzere bir motorlu testere kılavuzu, kesim zincirini üzerinde bulundurur ve zincir monte edilmiş biçimde kılavuza bağlıdır. Kılavuzun dayanıklılığı zincir gerilimini etkiler.

Zincir gerilimi bir motorlu testerede motordan sonraki en önemli unsurdur. Çünkü ayarı bozulmuş zincir  kesme problemi çıkarır. Motor zincirle eş zamanlı çalışamadığı için daha çok güç sarf eder ve gereksiz yakıt tüketimine neden olur. Dolaylı yollardan testerenin çalışmasını optimize eden bu parça Oregon firması üretimi ile bütün problemleri ortadan kaldırıyor.

Oregon 213ATLE086 / 53cm .404” 36 Diş Elmas Kılavuz Özellikleri Nelerdir?

53 cm uzunluğundaki bir kılavuz olup 36 diş zincir kapasitesine sahiptir.  Oregon motorlu testerelerinde uyum sağladığı gibi Stihl 070 stok koduyla satışa sunulan motorlu testerelerde de optimum çalışma sunmaktadır.  .0404 zincir adım kapasitesine sahip bir üründür. 1,6 mm kanal genişliği sayesinde zincirin uygun pozisyonda oturmasına olanak tanıyacaktır. Elmas kılavuz tipinde olan bu ürün Oregon firmasının güvencesiyle üretilen %100 orijinal bir üründür.

Ürün orijinal olmasıyla birlikte düşük fiyat aralığına sahiptir. Faturasıyla birlikte gönderilecek olan Oregon 213ATLE086 / 53cm .404” 36 Diş Elmas Kılavuz  anlaşmalı kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Testerenizdeki yakıt tüketimini, kesim ayarını optimize edecek bu kılavuz paslanmaya karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar sizlere eşlik edecektir. Aynı zamanda dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı da dayanıklılık göstermektedir.

Fiyatı İçin

Oregon 213ATLE086 / 53cm .404” 36 Diş Elmas Kılavuz