Oregon 243ATMD025 / 61cm 3/8” 42 Diş Elmas Kılavuz İncelemesi

Oregon 243ATMD025 / 61cm 3/8” 42 Diş Elmas Kılavuz İncelemesi

Kılavuz Nedir?

Motorlu testerelerde zincirin üzerinde dolandığı, genellikle çelik alaşım kullanılarak imal edilen, tamamı metalden oluşmuş boyutları kullanım alanına göre değişiklik gösteren parçalardır. Kılavuzlar zincir gerilimini sağlayarak yakıt ve yağ tüketimi açısından kazanç sağlayabilir. Kesme işleminin ana hattı olan bir kılavuz büyüklüğüne göre zincir dişi içerir.

Sağlam bir kılavuzun avantajları nelerdir?

Kılavuzun sağlamlığı  darbelere olan dayanıklılığını sağladığı gibi zincir gerilimi ayarının sürekli bozulmamasını da sağlar. Gerilim ayarı değişen zincir motorun zorlanmasını dolayısıyla yakıt tüketiminin artmasına neden olacaktır. Aynı zamanda sağlam bir kılavuz zincir gerginliğini arttıracağından  en sert ağaçlarda hatta içi boş metal yüzeylerde dahi zincirin kesim yapabilmesine imkan tanıyacaktır.

Oregon 243ATMD025 / 61cm 3/8” 42 Diş Elmas Kılavuz Özellikleri Nelerdir?

42 dişli zincir kapasitesine sahip bir kılavuzdur. Boyutu 61 cm olup orta boy motorlu testereler için üretilmiştir. Dewalt, Black&Decker gibi testere üretimi sağlayan dünya çapındaki firmaların üretmiş olduğu aynı boyuttaki testerelere uyum sağlamaktadır.  Dayanıklı olduğu gibi makul fiyatlarda satış fiyatı belirlenmiştir. Kolay monte edilen bir yapıda tasarlanmıştır. Testerenin baş kısmında sadece 2 adet büyük vida ile montelenebilmektedir.  3/8 inch değerindeki zincir adım kapasitesi  ve 1,6 mm kanal genişliği bulunan Oregon 243ATMD025 / 61cm 3/8” 42 Diş Elmas Kılavuz  sipariş verildiği durumda garanti hizmeti ile gönderilmektedir. Aynı zamanda orijinal paketinde orijinal bir ürün olan  Oregon Elmas diş kılavuz faturası dahilinde gönderilmektedir. Testere verimi, iş potansiyelinin artışı, konforlu bir iş ortamı için güvenle tercih edebileceğiniz bu ürün Elmaslı  kılavuz tipine sahiptir. Şu anda indirimli fiyatı ile piyasaya sürülen bir ürün olup  uzun yıllar dayanıklılığı ile işlerinizi profesyonel biçimde yapmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatı İçin:

Oregon 243ATMD025 / 61cm 3/8” 42 Diş Elmas Kılavuz