Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz İncelemesi

Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz İncelemesi

Motorlu testereler, motor yapısındaki hava filtresi karbüratör, balata gibi parçalarla beraber dışarıdaki tutma sapı, kılavuz, zincir gibi parçalardan oluşur. Motor parçaları makinenin çalışması için çok önemli olduğu gibi  kılavuz ve zincir de performans açısından hayati önem taşıyan parçalardır.

Testere kılavuzu zincirin üzerinde bulunduğu, arasında boşluk bulunan metal plakadır. Bu plakanın son derece dayanıklı olması gerekir. Aksi takdirde zincir gerilimi ve sağlamlığı çalışma performansını minimize edecektir. Oregon firmasının ürettiği motorlu testere kılavuzlarıyla, yaşayacağınız her türlü kılavuz problemi tarihe karışıyor.  Sürekli zincir gerilimi ihtiyacına gerek bırakmayacaktır. Güçlü yapısı sayesinde hassas ayar ihtiyacı oluşmayacaktır.

Her türlü teknik detaylar milimetrik ölçülerde hesaplanmış ve  Oregon kılavuzlarına endekslenmiştir. Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz ürünü belirtilen özellikleri bünyesinde bulunduran uzun süreli kullanım ömrü vadeden bir kılavuzdur.

Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz Özellikleri Nelerdir?

71 cm’lik uzunluğu ile  Husqvarna, Oleo-Mac, Dolmar ve Jonsered gibi firmalarının birçok modeldeki testeresiyle uyumlu olarak çalışabilme özelliğine sahiptir.  46 dişlik zincir yapısıyla en zorlu yüzeylerde tam verim almanız için tasarlanmıştır. Karbon çelik alaşımlı metalden üretilmiştir.  3/8 inch değerinde zincir adım ölçüsüne sahiptir. 1,5 inch genişlik değerinde kanal genişliğine sahiptir. Elmaslı bir klavuz tipi olup  basit bir kullanımı vardır. Uç kısmında bulunan 2 dairesel kesik sayesinde vidaları geçirip belirtilen testerelerde doğrudan kullanım sağlayabilirsiniz.  Oksitlenmeye karı dirençli olup, dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı çizilmez. Firma garantisiyle birlikte fatura ve garantisiyle gönderilmektedir. Uzun yıllar testerelerinizde problemsiz bir kullanım sunacak olan Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz çok cüzi fiyatı ile müşterileriyle buluşturulmuştur.

Fiyatı İçin:

Oregon 288ATMD009 / 71cm 3/8” 46 Diş Elmas Kılavuz