Oregon 519214 / 12V Zincir Bileme Makinesi İncelemesi

Oregon 519214 / 12V Zincir Bileme Makinesi İncelemesi

Oregon 519214 / 12V Zincir Bileme Makinesi İncelemesi  başlıklı yazımızda zincir bileme  makinesi hakkında  detayları inceleyerek ürünün değerlendirmesini yapacağız.

Öncelikle zincir diye tanımladığımız iç içe  geçen metal halkaların oluşturduğu alet  günlük hayatın vazgeçilmez  parçalarından biri haline  gelmiştir.

Bisiklet  elektrikli el  aletleri bir çok motor iç malzemesinde sıkça  kullanılan zincirlerin üretimi kadar  bakımı da  önemli bir yer  tutmaktadır.

Zincirlerin bakımını yaparken tercih edebileceğiniz oregon marka zincir bileme  makinesi hafif ve  kompakt  bir tasarıma sahiptir.

0.5 kg  ağırlığa sahip olan ürünü kolaylıkla  her  yere  taşıyabilirsiniz. Elektrikli el  aletleri kategorisinde  değerlendirdiğimiz ürünün 12 volt  elektrik gücü ile  çalıştırabilirsiniz.

Üründe  bulunan özelliklerden biri de  5 metre  olarak üretilmiş olan kablo seçeneği ile  uzaktan da  çalışabilme  imkanı sunmasıdır.

Üç farklı tip bileme  taşı  kullanma  imkanı veren ürün de ayrıca  otomobli çakmak giriş aparatı bulunmaktadır.

Akü bağlantı kablosu fiyata dahil değildir ancak , ayrı bir şekilde  temin edilmesi mümkündür.

Ürün içeriğinde  üç farklı bileme taşı aparatı ve  bileme taşı değiştirme  kiti bulunamktadır. Bu aparatlar  için ayrıca  para  ödemenize  gerek yoktur.

Oregon 519214 / 12V Zincir Bileme Makinesi Özellikleri

Oregon 519214 Zincir Bileme Makinası özellikleri :

Güç / Gerilim / Frekans:12 V / 50 Hz
Zincir Adım:5/32″, 3/16″ , 7/32″ mm
Ağırlık:0.5 kg

Şeklinde tablodan incelenebilir.

Ürünün fiyat  bilgisine  ulaşmak için aşağıdaki linke  tıklayınız.

Fiyat  bilgisi için tıklayınız.