Palmera ZSSJ100 / 0.9Hp Meyve Toplama Makinası İncelemesi

Palmera ZSSJ100 / 0.9Hp Meyve Toplama Makinası, Tarım ve geniş arazilerde ağaç üretimi ile uğraşan kişilerin, hasat sırasında en çok sorun yaşadıkları yer olarak, ilgili ağacın üst dallarında yetişen ve olgunlaşmasını tamamlamış meyvelere ulaşamamak olduğu bilinmektedir.

Her türlü ağaç üzerinde çalışma imkanı bulunan Palmera meyve toplama makinası da, üstün teknolojisi ve rahat kullanım tasarımı ile dikkat çekmektedir. Tamamen iş odaklı olan meyve toplama makinası, işlerini zaman ve enerji tasarrufu yaparak, çabucak bitirmek isteyen kişiler için oldukça yararlıdır.

Palmera ZSSJ100 / 0.9Hp Meyve Toplama Makinası Özellikleri

Palmera markasına ait olan ZSSj100 modeli, istenilen meyveleri, istenilen ağaç üzerinden rahatlıkla toplamak için dizayn edilen yapısı sayesinde, bütün kolaylıkları sağlamaktadır. Vakum teknolojisinin getirdiği avantajlar ile, işini tam kapasiteli yapabilen meyve toplama makinası Palmera, hasat zamanları için ideal bir yardımcıdır.

Pek çok meyve toplama makinasının aksine, Palmera meyve toplama makinası, taşıma yönünden oldukça rahattır. Eşit dağılımlı ağırlığı bulunan gövdesinin altındaki tekerlekleri sayesinde, istenilen yere kolayca götürülebilir. Yaklaşık olarak 31 cm’lik silindir hacmi bulunan meyve toplama makinası, 17 kg ağırlığındadır. Dört (4) zamanlı motorunun gücü 0.9 hp olarak ölçülmüştür. Meyvelerin toplanması sırasında araya karışan yaprakları da dışarı atmak gibi özelliği bulunan Palmera meyve toplama makinası, kullanıcı dostu olduğu kadar, ergonomiktir.

İçeri giren yaprakları uzaklaştırdığı için, meyve toplayıcı haznesinde sadece meyveler bulunmaktadır. Getirdiği üstün avantajlar ve özelliklerine bakıldığı zaman, neredeyse sessiz çalışmaktadır. Meyve toplama için kullanışlan motorun yanı sıra, elin yetişmediği yerler için, uzun ölçüdeki hortumu da yanında beraber gelmektedir. Yakıt olarak benzin kullanan motor ile çalışan Palmera ZSSJ100, güçlü motorunun performasını her şartta ortaya koymaya hazırdır.

Palmera ZSSJ100 / 0.9Hp Meyve Toplama Makinası Fiyatı