Penguen Paslanmaz Çelik Tek Katlı Yemek Termosu Sefer Tası Png1301 Mavi

Sefer tasarı teknolojisini farklı bir boyuta taşıyan Penguen paslanmaz çelik mavi yemek termosu ile yemekler çok daha uzun süre sıcak tutulabiliyor. Yemeklerin sıcaklık değerini korumaya yardımcı olacak hava geçirmez özelliği sahip yemek termosu sayesinde, sefer tasarı fonksiyonunu daha modern bir şekilde yakalayabiliyoruz. Özellikle de içerisine koyulan yemekler, uzun süre sıcaklığını koruyarak, çok daha lezzetli bir şekilde tüketimi çok uzun saatler sonra bile gerçekleştirebilme imkanı veriyor. Üzerinde bulunan açılır-kapanır özellikli tutma kolunun silikon kaplaması sayesinde çok rahat şekilde taşınabiliyor.

Üst kısmında yer alan silikon kaplaması ve kapak altında bulunan silikon kaplaması sayesinde hava geçişini engelliyor. Bu şekilde içerisindeki sıcaklık değerlerinin uzun süre aynı kalmasını sağlıyor. Sadece sıcak yemekleri sıcak tutmaya değil aynı zamanda da soğuk ürünlerinde soğuk kalmasına yardımcı oluyor. Bu yönüyle de dondurma vb. ürün gruplarının da uzun süre soğuk tutulmasına yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik mavi yemek termosu modelinde, mavi tonları silikonun renginde kullanılıyor. Bu çerçevede de 340 paslanmaz çelikten imal edilen kısmının hem iç hem de dış cephesinde boya dökülmesi riskini ortadan kaldırıyor. Ayrıca bu şekilde yüksek sıcaklık değerlerinde bile son derece sağlıklı bir kullanım imkanı veriyor.

Vernikli paslanmaz çelik dış yüzeyinin parlak görselliği dayanıklılığının yanı sıra mavi silikon tasarımıyla da bir araya gelerek, estetik yönden de güçlü bir ürün olmasını sağlıyor. Bu yüzden de paslanmaz çelik mavi yemek termosu ile hem işlevsel bir kullanım hem de son derece şık bir kullanım gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle de mutfaklarda son derece estetik ve çeliğin sıcak bir görselliğinin etkisini en iyi şekilde oluşturabilmeye yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik yapısına karşın silikon kaplamaları nedeniyle bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Ancak elde yıkamada yağ ve kirleri kolay şekilde çıkartabilmek de mümkün oluyor.

Ürünü detaylı incelemek için