Peri Kız Oyun Çadırı Oyuncak Çocuk Çadırı Beren BRN-340

Oyun ve oyunlar sırasında kullanılan oyuncaklar, çocukların gelişiminde çok önemli bir rol oynayan aktivitelerdir. Oyunlar sırasında yapılan kurgular, bu kurguları destekleyen oyuncaklar, etkin bir şekilde hayal gücünün kullanılmasını sağlarlar. Ancak bunun yanında planlama becerisi, çeşitli düşünsel beceriler ve el becerileri de gelişmeye ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlanır. Bu anlamda kurguları destekleyen oyuncaklar, daha üst kurguların yapılmasını sağlarlar. Peri kız oyun çadırı, eğlenceli bir oyun olmasının yanında, çocukların hayal güçlerini üst düzeyde kullanmalarını sağlayan bir oyuncak. Bunun yanında, çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabildikleri bir alan oluşturur.

Özel olarak dayanıklı ve kaliteli kumaştan tasarlanmış olan çadır, son derece kolay ve hızlı kurulabilen ve istenildiğinde de sökülebilen bir avantaj oluşturuyor. Bu eşsiz özellik, çadırın dış mekanlarda kullanılabilmesini, gerektiğinde iç mekanda tekrar kullanılması gibi ilave avantajlar da oluşturuyor. Soğuk su ile kolayca yıkanabilen malzemesi, ürünün piknik veya dış mekanlarda kullanıldıktan sonra, kolayca yıkanabilmesini sağlıyor. Bu durumun oluşturduğu hijyen, çocukların uzun süreli bir şekilde bu oyuncağı kullanabilmelerini sağlıyor. 3 yaş üzeri çocuklar için tasarlanmış ürün, kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor.

100 x 70 x 100 ebatlarında bir çadır oluşturan ürün, çocukların rahatlıkla kullanabildiği ölçülere sahip. Beren farklı yaş gruplarında ki çocuklar için tasarladığı kaliteli ve işlevsel oyuncaklarla, gelişimlerinde çok önemli katkılar sağlıyor. Sektöründe önemli bir marka olan Beren, çevre ve insan sağlığına duyarlı ürünler üretiyor. Kanserojen madde içermeyen malzeme kullanımı, işlevsellik ve dayanıklılık, arkanın ilkeleri olarak öne çıkıyor.

Beren çocuk oyuncak ürünlerini, mağazamızın ilgili kategorilerinde bulabilir, her ürünü farklı fiyat avantajları ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Peri Kız Oyun Çadırı Oyuncak Çocuk Çadırı Beren Fiyatı