Power Wash XD 760 A / Akülü Zemin Yıkama Otomatı İncelemesi

Power Wash XD 760 A / Akülü Zemin Yıkama Otomatı, İşletme ve halka açık alanların en temel harcamalarından biri, şüphesiz temizlik  konusudur.  Büyük alanları hızlı bir işçilik ile, aynı zamanda düzgün bir işçilik ile temizlemek, teknoloji sayesinde mümkündür. Zemin yıkama otomatları, gün geçtikçe kullanım alanları artan temizlik makinalarıdır.

Power wash akülü zemin  otomatı, teknolojinin getirdiği olanak ve imkanları bünyesine eklemiştir. Kendisini geliştiren ve değiştiren yapıda bir zemin yıkama otomatıdır. Yüksek teknolojisi sayesinde pek çok faydası olan Power wash akülü zemin yıkama otomatı, günün her zamanı kullanım için hazırdır. Teknik detaylar ile uğraştırmayan, çabuk alışılması yönünden ön plana çıkan Power wash zemin otomatı, istenilen alanlar için kullanıma hazırdır.

Power Wash XD 760 A / Akülü Zemin Yıkama Otomatı Özellikleri

Deterjan konulma haznesinin yaklaşık olarak 71 litre olarak kaydedilmiştir.  Fırça çapı 750 mm olan akülü zemin yıkama otomatı, geniş alanlarda üstün ve profesyonel etki almak isteyenler için üretilmiştir. Deterjan tankı kadar, kirli su tankına da yeterli yeri ayıran Power wash akülü zemin yıkama otomatı, 85 litrelik bir kirli su tankına sahiptir. Power wash akülü zemin yıkama otomatı, XD 760 A modeli ile bilinmektedir.

310 kg ağırlığa sahip olan Power wash akülü zemin yıkama otomatıdır. Uzman seviyesindeki işlevleri ile en kısa zamanda en iyi verimi alabilmeyi planlamaktadır. Oldukça kolay ve pratik yönü olan Power wash akülü zemin otomatı, beton ve asfalt gibi düz zeminler için ideal bir temizlik otomatı olarak tanımlanabilir. Her türlü hijyenik desteği sağlayabilme imkanı olan Power wash otomat, ideal olan ve istenen hijyenin ortama geri gelmesini ve kullanıldığı sürece kalıcı olmasını sağlar.

Power Wash XD 760 A / Akülü Zemin Yıkama Otomatı Fiyatı