Power Wash XD 760 M / Akülü Zemin Yıkama Otomatı İncelemesi

Power Wash XD 760 M / Akülü Zemin Yıkama Otomatı, Temizlik ve hijyen, özellikle insan ve çalışma faktörlerinden dolayı çok çabuk kirlenen işletme ve toplu geniş alanlarda en önemli konulardan biridir. Geniş ve büyük alanlar için otomatlar, temizliği ciddi derecede hızlı ve kısa zamanda tamamlayabilmektedir.

Bu yüzden, günümüzde daha çok tercih edilmektedirler. Otomatların bu derece önemli ve vazgeçilmez olduğunun bilincinde olunması gerekmektedir. Power wash akülü zemin yıkama otomatının üretilmesine ve kalitesi ile gerekli işletme ve geniş alanlara dokunmasını sağlamıştır. Çeşitli niteliklerini en kolay ve zahmetsiz şekilde sunan Power wash, zemin yıkama ve kirleri uzaklaştırma konusunda üst düzey bir temizlik kalitesi hedefler ve bunu gerçekleştirir.

Power Wash XD 760 M / Akülü Zemin Yıkama Otomatı Özellikleri

Üstün gücünü ve sergilediği performansını, kullandığı akü sisteminden almaktadır. Power Wash akülü zemin yıkama otomatı, çeşitli özellikleri sayesinde, istenilenin üstünde bir verim sergilemektedir. Temiz su tankı için 71 litre, kirli su tankı için de ayrıca 85 litrelik bir kapasite ayırmış olan Power wash akülü zemin yıkama otomatı, 24 v’luk bir voltaj ile çalışmaktadır. 167 X 83 X 113 cm ölçülerine ait olan Power wash xd 760, temizlik gerektiren ve hijyen sabitliği istenen her yerde kullanılabilecek bir üründür.

Getirdiği özelliklere bakıldığında oldukça hafif sayılabilen Powe wash zemin yıkama otomatı, 310 kg ağırlığa sahiptir. İdeal gidon ayarı ile, hassas ve konforlu bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Power wash akülü zemin yıkama otomatı, 75 cm temizleme genişliğine sahip bir makinadır. Bu yüzden büyük işletmeler için iş kolaylaştırıcı ve iş bitirici bir yanı olduğunu söylemek yanlış ya da tutarsız olmaz.

Power Wash XD 760 M / Akülü Zemin Yıkama Otomatı Fiyatı