Precaster PL2LR Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomatı İncelemesi

Precaster PL2LR Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomatı belki de düzen konusunda en iyi aletlerden birisidir. Düzen konusu günlük hayatımızda bizleri en çok etkileyen konulardan birisidir. Bu durum için ise ancak yapılması gereken, evlerimizin içlerindeki kısımlar yapılırken bir ölçüm cihazı kullanmak olacaktır. Bu ürünlerden birisini sizler için bugün tanıtacağız. Bu ürün sayesinde artık pek de düzen konusuna takılmadan ve aynı zamanda da karşınıza bu gibi sorunlar çıkmadan, gereken durumları çözebilirsiniz. Sadece tek bir bölüm için söz etmemek gerekiyor. Bu ürün sayesinde aynı zamanda fayanslar ya da tablolar ya da düzenlenmesi gereken yerler, en uygun şekilde düzenlenecektir. Precaster PL2LR Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomatı hakkında sizlere daha detaylı bilgileri vereceğiz.

Precaster PL2LR Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomatı Özellikleri

  • Ürüne detaylı olarak baktığımız zaman; bir adet dikey ve bir adet yatay lazer olduğunu görüyoruz. Bu iki lazerin birleşmesi sayesinde ise bir artık oluşuyor. Bu artı durumunun en önemli kısmı ise; daha doğru hizalama yapmayı gerektiriyor.
  • Bu yukarıda bahsettiğim artı durumunda, tam lazerin ortasında bir adet çizgi olduğunu görüyoruz. Bu çizgi sayesinde ise; biçimlendirilmesi gereken nokta çok daha net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Otomatik hizalamalı çizgi lazer distomatı oldukça da kullanışlı bir alet haline geliyor.
  • Küçük yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır.
  • 4 dreceye kadar olan tüm sapmalar düzeltilir.
  • Sarkaç kilitleme sistemi sayesinde uzun süreli hassas kalibrasyon sağlar.
  • Kolay bir çalışma için bu ölçüm cihazı tek bir tuş ile kullanıma hazırdır.

 Precaster PL2LR Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomatı hakkında fiyat bilgisi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 Precaster PL2LR Profesyonel Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomatı