Pro-Cut PR51125 Elmas Testeresi 115mm İncelemesi

Pro-Cut PR51125 Elmas Testeresi 115mm İncelemesi

Pro-Cut PR50983 Elmas Testere porselen seramik ve cam kesimlerinin vazgeçilmezi haline gelmiş son derece kaliteli bir üründür. Zemine has duyarlık kesimlere olanak sağlayan bu el aleti tasarımcılarca ilave edilmiş üstün nitelikleri sayesinde hatasız çalışmanızı sağlamaktadır. Sabitlediğiniz yere çeşitli açılarda kesim yapabilme kabiliyetinin yanı sıra değiştirmesi oldukça kolaydır. Kullanımı oldukça pratik olmasının yanı sıra güvenlik esaslı üretilmiştir. Kusursuz sanayi hizmeti sayesinde uzun süreçte kullanabileceğiniz asla yarı yolda bırakmayacak kalitede bir üründür. Koşullara dirençlidir. Muhafaza ettiğiniz yerin nemi veya temas ettiği yüzeyin sertliği gibi koşullara dayanıklı üretilmiştir. Kısa zamanda güvenli kesim olanağı sunan bu ürün benzeri ürünlere nazaran kalitesini ortaya koymaktadır.

Pro-Cut PR51125 Elmas Testeresi 115mm Özellikleri Nelerdir?

Pro-Cut PR51125 Elmas Testeresi 115mm sanayi çıkışı itibarıyla gerek elmas yüksekliği gerekse kalınlığı özenle tasarlanmış bir üründür.  115 B model numarasına sahip olup her zeminde kullanılabilecek ölçüdedir. 115mm dış çapa sahiptir. Kalınlığı  1.9mm olup arzu ettiğiniz kesme derinliğini hizmetinize sunmaktadır. Elmas yükseklik değeri 5.0mm’dir. Göbek çapı ise 22.23mm olup her türlü kullanıma uygundur. Düz kesimlerde olduğu gibi arzu edilen eğimde kusursuz çalışma kalitesinde üretilmiştir. Profesyonel bir el aleti olduğunun en temel göstergelerinden biri de güvenli çalışabilmenizdir. Üründen kaynaklanan olası iş kazası riskini minimum seviyeye indirmiştir. Uzmanlar tarafından işinizin güvenliğini sağlayacak ekipmanların kulak ardı edilmemesi önerilmektedir. Sunta, parke ve ahşap benzeri yüzeylerde en kaliteli kesme imkanını sunar.

Ürünün kullanım rahatlığının yanı sıra her dev/dk. Oranında çalışabilecek yapıda olması işinizi kolaylaştırır. Sanatsal kesimler yapabilme imkanı sunması sayesinde alet çantanızın vazgeçilmezi haline gelecektir. Kusursuz işçilik ve güvenli çalışma esaslı üretilmiş bu ürün makul fiyata hizmetinize sunulmaktadır.

Fiyatı için

Pro-Cut PR51125 Elmas Testeresi 115mm