ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş İncelemesi

ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş İncelemesi

Alüminyum kesimi son derece hassasiyet gerektiren bir iş olup kaliteli aletler ile yapılması gerekmektedir. Planlanmış olan şekilde kesim işleminin yapılabilmesi adına testerenin keskin bıçaklarla oluşmuş olması elzemdir. ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş ile artık Alüminyum kesimi işleminde hiçbir zorluk ile karşılaşmayacaksınız. Alüminyum kesimi testeremiz ile artık bir zevk haline gelecek. Bilhassa sanayide yoğun olarak kullanılan Testeremiz kesim işlerinin hızlı ve başarılı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. 21. Yüzyıl alimünyum kesimi için özenle tasarlanmış olan ürünümüz kaliteli iş çıkarması nedeni ile uzmanlar tarafından önerilmektedir. Dolayısı ile her geçen gün profesyonel kullanıcılar tarafından daha çok talep edilmektedir.

ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş Özellikleri

Testeremizin dış çapı 300 mm’dir. Kalınlığı ise 3,5 mm’dir. Göbek çapı 30 mm olan testeremizde 96 adet diş bulunmaktadır. Boruların ve panellerin kesimleri için testeremiz biçilmiş kaftan bir üründür. Testeremiz çelik kaplamalı olması nedeni ile son derece sağlamdır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllar kullanıma uygun bir üründür. ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş özel karbüre dişlere sahip olan materyallerimiz bilhassa atölyelerde çok önemli işlerin yapılmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Bilindiği üzere bir testerenin kalitesini belirleyen en önemli ölçüt bıçaklarının keskinlik derecesidir. Testeremizi diğerlerinden ayıran en büyük farkı bıçaklarının olağanüstü kesme yetisidir. Tasarlanma aşamasında özel bileşenlerle desteklenmiş olan bıçaklar uzun yıllar bilenme ihtiyacı duymamaktadır. Kullanım açısından basit bir şekilde üretilmiş olan ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş her kesimden bireyin çok basit bir şekilde kullanma şansı sunmaktadır. Piyasaya çıktığı ilk andan itibaren tüm beklentileri karşılayan ürünümüz kaliteli bir testerede olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Bu eşsiz ürüne sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı İçin:

ProSaw PS51255 Alüminyum Testeresi 300mm 96Diş