Red Hit 10mm Çivi Çakma Tabancası Çivisi // F10 İncelemesi

Red Hit 10mm Çivi Çakma Tabancası Çivisi // F10 İncelemesi

Red Hit 10mm Çivi Çakma Tabancası Çivisi // F10 size tabancasıyla beraber kullanımı uygun olan ve rahatınızı düşünen bir ürün. Siz eskiden olduğu gibi çekiçle çiviyi çakmaya uğraşmayacaksınız. Red Hit sizin konforunuzu bu konuda düşündü. Çivi çakma tabancasıyla 10 mm ebatlarında uyumlu çiviyi içine takıp kullanım sağlayabilirsiniz.

Çelik-Çatlaksız Beton-Boşluklu Tuğla-Kireç Taşı-Dolu Tuğla-Asmolen Döşeme-Hafif Beton-Ahşap gibi zeminlerde yani aklınıza gelebilecek her türlü sert zeminde kullanıma uygundur. Özellikle Red Hit marka tabancasıyla süper güçlü ikili olarak çalışır. Ürünün içerisinde çok miktarda çivi bulunmakta olup ihtiyacınıza fazlasıyla yeteceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Özellikle kadın müşterilerimiz Red Hit küçük el aletleriyle ciddi manada bir rahatlığa kavuşacaklar.

El oyuntunuzu kavramada ve tabancayla beraber çiviyi herhangi bir zeminde kullanmanıza engel hiçbir şey yoktur. Kullandıkça Red Hit kalitesini ve cebinize dost fiyatını sevecek ve zamanla diğer el aletlerimizden de ihtiyacınız olanı seçip kullanabileceksiniz. Tabiki kendi güvenliğiniz için çiviyle beraber mutlaka tabancasını da kullanmayı ihmal etmeyin. Ölçülere uygun tabancayla Red Hit 10mm Çivi Çakma Tabancası Çivisi // F10 ürünümüz size daha yardımcı olacaktır. Bahçe uğraşlarınızda, mobilya tamiratlarınızda, evdeki herhangi çivi gerektiren bir tadilatta ya da

aklınıza gelebilecek sert bir zeminde kullanıma uygundur. Red Hit markamız, diğer küçük el aletleri kulvarında rakiplerini açık ara geride bırakarak tüm dünya genelinde en çok kullanılan marka olmuştur. İşimizi severek yapıyor ve her daim sizin konforunuzu ve cebinizi düşünüyoruz.
Ürün özellikleri;
Sert zeminlerde en yüksek performansı sağlamak için uygun ve sağlam yükseklik
Sert zemine sabitleme
Metal plakaların içine 2mm ye kadar girebilme
Red Hit 30mm Çivi Çakma Tabancası ile birlikte kullanılır
Red Hit marka kalitesiyle maksimum performans ve kolay kullanılabilirlik

ürünün fiyat bilgisi için linke  tıklayınız.

https://www.07magaza.com/urun/red-hit-10mm-civi-cakma-tabancasi-civisi-f10/