Rico 001-RC3550 Seğman Pensesi Düz Dış 6” İncelemesi

Rico 001-RC3550 Seğman Pensesi Düz Dış 6” İncelemesi

Segmanlar motorların piston ve silindiri arasında gaz  yada yağ geçişini engelleyen, yağın yanmasını engelleyen halkaya benzer ucu açık ince metal parçalarıdır. Bu parçalar boyutuna göre motorda büyük işler gerçekleştirir ve motorun stabil çalışmasını sağlarlar.

Gaz ve yağ sızdırmazlığını sağladıkları için yağın yanmasını engellemektedirler.  Ayrıca segmanlar pistonun soğumasını da sağlayan parçalardır. Bu parçalar sürekli  ısı farkı geçirdiklerinden sağlamlık derecesine göre belli bir aralıkta bozulmaktadırlar. Bozulma durumlarında bu segmanları manuel takmak neredeyse imkansızdır.

Burada devreye segman penseleri girmektedir. Rico 001-RC3550 Seğman Pensesi Düz Dış 6” ürünümüz Rico firması güvencesiyle üretilen bir segman takma pensesi olup işlerinizi profesyonel hassasiyeti ile gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Rico 001-RC3550 Seğman Pensesi Düz Dış 6 Özellikleri Nelerdir?

Segman penselerinin ucunun ince olması bu penselerin kırılma ya da deforme olup iş yapamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Rico firması bu durumu göz önünde bulundurup sert zeminlerle sürekli etkileşim halinde olsa dahi deformasyona karşı direnç gösterecek bir segman pensesi üretmiştir.

Rico 001-RC3550 Seğman Pensesi Düz Dış 6 ürünü tutma kabzasının konforu ile de ön plana çıkmaktadır. Segman atma işi hassasiyet gerektiren bir iştir. Milimlik kayma işi başa almaya neden olabilir. Bu nedenle Rico segman pensesinin hafif esneme payı bulunan tutma kabzası avuç içinize göre şekillenecek ve tutma kabiliyetinizi arttıracak biçimde tasarlanmıştır.

Bu sayede pensede herhangi bir kayma oluşmayacak ve işinizi bir profesyonel hassasiyeti ile gerçekleştireceksiniz.   Rico Segman pensesi  sipariş vermeniz durumda standart piyasa fiyatlarından daha ekonomik bir fiyata sizlere gönderilecektir.  Firmanın hizmet politikası gereği indirimli fiyatı ile gönderilecek bu pense kalitesi ve kompakt tasarımı ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.