Rico 001-RC9311 Kaportacı Pense Çift Çene 9” İncelemesi

Rico 001-RC9311 Kaportacı Pense Çift Çene 9” İncelemesi

Kaportacı pensesi ya da çift çeneli pense olarak adlandırılan bu ürün  standart bir penseye göre daha geniş ağızlı bir yapıya sahiptir.  Çene kısmı içi boşluklu bir tasarımla imal edilmiştir.  Standart penselerde olduğu gibi tutma kolu sayesinde sıkıştırılabilmekte olup ekstra olarak arka kısmında bir vida bulundurmaktadır.

Manuel olarak sıkabileceğiniz bu vida sıkıştırma işlemini maksimum seviyeye çıkartmaktadır. Yani en zorlu vidaları açmak için  tutma sapının arka kısmında yer alan vidayı sıkıştırmanız yeterli olacaktır. Rico 001-RC9311 Kaportacı Pense Çift Çene 9” ürünü rico firması güvencesiyle gelen  Karbon çelikten imal edilmiş ve nikel kaplama ile dayanıklı hale getirilmiş bir üründür. Isıl işlem ile maksimum dayanıklılığın hedeflendiği bu ürün her türlü darbeye karşı direnç gücü yüksektir.

Paslanma, çürüme, deformasyon gibi durumlara karşı mukavemeti had safhada olan bu ürün uzun yıllar kaportacı dükkânınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Rico firması tüm ürünlerinde olduğu üzere bu ürününde de müşterilerinin memnuniyetini hedef noktaya koymuştur. Bu nedenle piyasa standartlarından daha uygun fiyatlarda müşterileriyle buluşturulan bu ürün rico garanti güvencesi vermektedir.

Tutuş sapının iç yüzeyindeki kilit mekanizması sayesinde tuttuğunuz vidalarda penseyi kilitleyebilir ve tekrar tekrar yerleştirmek zorunda kalmazsınız. Ürüne herhangi bir şey olması durumunda 24 ay garanti süresi bulunmaktadır. Sipariş vermeniz durumunda  ücretsiz olarak anlaşmalı kargo ile gönderilecektir.

Rico 001-RC9311 Kaportacı Pense Çift Çene 9 sadece kaportacılarda değil ev tadilat işlerinde veya hobilerde de tercih edilen bir ürün olup; kullanım sahası oldukça geniştir. Birçok açıdan tercih edilen bu ürün sayesinde artık işlerinizi daha pratik, daha kusursuz daha nizami bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulacaksınız.

Fiyatı İçin

Rico 001-RC9311 Kaportacı Pense Çift Çene 9