Rico 008-RT4430 Matkap Uç Metal 3mm İncelemesi

Rico 008-RT4430 Matkap Uç Metal 3mm İncelemesi

Matkaplar inşaat sektöründen, marangozluğa kadar; PVC işlerinden hobilerinize kadar her alanda kullanılan el aletleridir. Akülü, fişli gibi türlerinin yanında darbeli darbesiz ya da led ışıklı ışıksız formları mevcuttur. Bu el aletini hangi alanda kullanacak olursanız olun temas ettiği zemin metal, ahşap ya da beton gibi sert bir zemin olacaktır. Bu sert zemin  matkabınızın ucundaki asıl işi gören  matkap ucunun sağlamlığına bağlı olarak deforme, paslanma, kırılma gibi durumlara neden olacaktır.

Rico firması uzun yıllar el aletleri konusunda üretim yapan kalite ve ekonomik fiyatları ile tanınan bir firmadır.  Rico 008-RT4430 Matkap Uç Metal 3mm ürünü de RT4430 ürün kodu ile Rico firması tarafından bu firmanın dayanıklılık kullanışlılık hizmeti kapsamında üretilen bir üründür.

Rico 008-RT4430 Matkap Uç Metal 3mm Özellikleri Nelerdir?

Rico firmasının üretimini gerçekleştirdiği bu ürün belirtilen paslanma, kırılma, deforme olma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. 3 mm genişliğe sahip olan bu ürünle en sert zeminleri dahi kolay bir şekilde delebileceksiniz. Delme işlemi sonrasında ucunuzda herhangi bir hasar gözlemlemeyeceksiniz.

118 derecelik sağ kesme yönüne sahip bu sağlam metal uç titan ve titan alaşımlı malzemelerde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.  Rico 008-RT4430 Matkap Uç Metal 3mm ürününün üzerinde bulunan geniş yivler matkabı kullanırken kullandığınız zemine daha fazla basınç uygulamanızı sağlayacaktır.

Matkabın motor gücüne bağlı olarak delme kapasitesi basınçla artacaktır. Birçok matkap türüne uyum gösteren standartlarda üretilmiştir. Oldukça uygun fiyatlarda müşterilerine sunulmuş bu ürün Rico firmasının güvencesi ile gelmektedir.  Matkap ucunun yivli kısmı 3,3 cm olup  genel uzunluğu ise 6.1 cm ‘dir. Bu matkap ucunu CNC tezgahlarda da kullanabilirsiniz.

Fiyatı İçin :

Rico 008-RT4430 Matkap Uç Metal 3mm