Rico 008-RT4435 Matkap Uç Metal 3.5mm İncelemesi

Rico 008-RT4435 Matkap Uç Metal 3.5mm İncelemesi

Matkap teknolojisi hem iş pratiğini, hem iş konforunu hem de iş güvenliğini merkeze alarak oluşturulmuş bir teknolojidir. Motorun hız ayarından matkap ucunun değişimine, uç kalınlığından matkap türüne kadar her ayrıntısı düşünülerek geliştirilen bu teknolojideki en önemli parçalar uçlardır.

Ucu aşınmış olan yada hedef noktanın delinmesine uygun olmayan matkaplar ne kadar güçlü motora sahip olursa olsun işe yaramayacaktır.  Rico firması matkap üretimiyle birlikte matkap ucu üretiminde lider firmalardan birisi haline gelmiştir.

Üretimini gerçekleştirdiği uçlar uzun kullanım ömrü vadetmekle birlikte ekonomik fiyatları ile yüz güldürmektedir.   Rico firması şimdi de son teknoloji ile donattığı Rico 008-RT4435 Matkap Uç Metal 3.5mm ürünü ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Rico 008-RT4435 Matkap Uç Metal 3.5mm Özellikleri Nelerdir?

118 derecelik yiv eğimine sahip bir üründür. Yiv eğimi özel mühendislik tasarımı olup delme noktasında oluşturduğu yüksek basınç ile delme süresini minimize etmektedir. Oldukça dayanıklı bir çelik alaşımdan imal edilmiştir. Piyasa standartlarında ısıl işlem görmeden yada 1 defa ısıl işlem gördükten sonra piyasaya sürülen matkap uçlarından ziyade 2 defa uzun süreli ısıl işlemi ile oldukça sert bir hale getirilmiştir. Bu sayede hem kırılma hem aşınma hem de paslanma gibi olumsuz durumların önüne geçilmiş olacaktır.  1.7 cm ‘lik matkabın içine giren arka ucu iş güvenliğini sağlamaktadır. İş sırasında matkaptan çıkışı bu şekilde engellenmiş olacaktır.

1.2 mm ön çapı bulunan Rico 008-RT4435 Matkap Uç Metal 3.5mm  3,3 mm ‘lik delme çapına sahiptir.  6 cm yiv uzunluğu ile bir duvarı kolay bir şekilde delebilmektedir. Aynı zamanda CNC tezgahlarda ve titan alaşımlı malzemelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir üründür.  Tekli ya da çoklu sipariş verilebilmektedir.

Fiyatı İçin:

Rico 008-RT4435 Matkap Uç Metal 3.5mm