Rico 008-RT4520 Titanyum Kaplı Matkap Uç Metal 20mm İncelemesi

Rico 008-RT4520 Titanyum Kaplı Matkap Uç Metal 20mm İncelemesi

Matkaplar birçok iş sahasında kullanılan öncelikli aletlerdir. Çeşitli motor güçlerinde ve özelliklerde olabilmektedirler.  Hangi iş sahasında kullanılıyorsa kullanılsın, hangi özelliklere sahip olursa olsun ya da motor gücü ne olursa olsun matkaplarda asıl iş yapan kısım matkap uçlarıdır.

Uç kısımları dayanıksız olan matkapların motor gücü ne olursa olsun iş potansiyeli düşük olacaktır. Bu nedenle matkap alırken ya da haricen uç alırken kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Rico firması tam da bu ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek bir firmadır.

Rico 008-RT4520 Titanyum Kaplı Matkap Uç Metal 20mm ürünü adından da anlaşılacağı üzere piyasa da bulunan standart matkap uçlarından oldukça farklıdır. Gerek yiv kesimi, gerek dayanıklılığı için kullanılan titanyum kaplama bu ürünü hemcins ürünlerden farklı kılıyor.

Rico 008-RT4520 Titanyum Kaplı Matkap Uç Metal 20mm Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle belirtmek gerekir ki, fabrika işlemleri sonrasında titanyum ile kaplanmış olan bu matkap ucu iş sırasında kırılıp işinizin yarım kalmasını kesinlikle engelleyecektir. Yüksek dayanıklılığa sahip bir üründür. Bununla birlikte matkap ucu Rico firmasının ürettikleri dahil olmak üzere birçok matkapla uyum göstermektedir.

Rico 008-RT4520 Titanyum Kaplı Matkap Uç Metal 20mm ürünü 20 mm genişliğindedir. Matkap ucunun yüzeyine açılmış yivler 118 derece olup çalışma zeminine daha iyi bir basınç uygulanmasını sağlamaktadır.  Ürünün toplam boyutu 20,5 cm olup, kesim yapılmış  kısmı 14 cm dir.

Ürün Rico firmasının bütün ürünlerinde olduğu gibi firma güvencesiyle gelmektedir. Bununla birlikte ürünü sipariş vermeniz durumunda piyasada satışa sunulmuş ürünlerden daha indirimli bir şekilde sizlere gönderilecektir. CNC tezgahlarda ve hafif metallerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir matkap ucudur.

Fiyatı İçin :

Rico 008-RT4520 Titanyum Kaplı Matkap Uç Metal 20mm