Rico 013-RC5061 Allen Anahtar 6 Köşe 2mm İncelemesi

Rico 013-RC5061 Allen Anahtar 6 Köşe 2mm İncelemesi

Allen anahtarlar teknik servislerden, tesisatçılara kadar cıvataların sıkılıp gevşetildiği birçok alanda kullanılan anahtarlardır. Bu aletlerin çeşitli boyutları ve türleri bulunmakla birlikte yapım malzemesi de farklılık göstermektedir. Sürekli metal yüzeylere sürtündüklerinden dayanıklı bir malzemeden yapılması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra özellikle ince allen anahtarlar kaliteli bir malzeme kullanılmadan üretildiklerinde, düşük bir basınçta kırılabilmektedirler. Rico firması uzun yıllardır bu konuda hizmet veren bir firma olarak dayanıklılık problemine optimum çözümleri sunmaktadır.

Kullandıkları metalde ısıl işlem uygulayarak ve metal yüzeyini titanyum gibi maddelerle kaplayarak dayanıklılık gücünü oldukça arttıran bir firmadır. Rico 013-RC5061 Allen Anahtar 6 Köşe 2mm ürünü de bu firmanın belirtilen özellikler esas alarak ürettiği bir anahtardır.  6 köşeli bu anahtar 2mm genişliğinde olup en zorlu işlerde dahi yüksek mukavemet gücüyle direnç gösterecektir.

Rico 013-RC5061 Allen Anahtar 6 Köşe 2mm Özellikleri Nelerdir?

Rico firması tarafından üretilen 6 köşeli 2 mm genişliğine sahip bir allen anahtar olup, dayanıklılık ve kullanışlılık açısından müşteri memnuniyetini sağlayan bir üründür. Oldukça uygun bir fiyata müşterilerine sunulmuş olan bu ürün uzun bir ömür vadetmektedir.

Firmanın müşteri memnuniyeti temelinde verdiği hizmet gereği Rico 013-RC5061 Allen Anahtar 6 Köşe 2mm ürünü dahil olmak üzere birçok ürün standart fiyatlardan aşağı çekilmiştir. Piyasa standartları ve  bu ürünün Rico firması tarafından belirlenen satış fiyatını internet üzerinden karşılaştırabilirsiniz.  Ürün Rico firması güvencesi ile gelmektedir.  Kompakt ve Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu ürün aynı zamanda estetik bir duruşa da sahiptir. Vadettiği uzun ömür ile alet çantalarınızdan eksik etmeyeceğiniz bu ürün set şeklinde ya da tane olarak sipariş edilebilmektedir.

Fiyatı İçin :

Rico 013-RC5061 Allen Anahtar 6 Köşe 2mm