Rico 017-KK1981 İskarpela 18mm İncelemesi

Rico 017-KK1981 İskarpela 18mm İncelemesi

 

Rico 017-KK1981 İskarpela 18mm plastik yapılı sap ve düz uçlu bıçağa sahiptir. Her türlü oyma işleminde kullanılabilir. Son derece keskin olup kullanması ve muhafazası özenli olmalıdır. Sap kısmının uzatılmasıyla standart modellere nazaran kesici uç arasında elinizin kalma riski minimum seviyeye indirilmiştir. Kaliteli bir bileme işleminden geçirilmiştir. Ekstradan isteğinize bağlı olarak siz de bileyebilirsiniz. Bilenirken uç kısmının yanmamasına dikkat edilmelidir. Bu tarz deformasyonlar yüzünden ürün körelip verimini kaybedebilir. İnce işçilik imkânını sunan bu ürün her türlü oyma yüzeyinde çalışabilmektedir.

Özellikle ağaçlarda yapılan oyma işlemleri hassas çalışmanızı gerektirir. Özenle yapılan ve uzun süre zamanınızı alan bu tarz bir işte üründen kaynaklanan hatalar can sıkıcı olabilir. İskarpeladan beklenebilecek en yüksek performansı sağlayan bu ürün donanımından kaynaklı problemlere karşı garantilidir. Ergonomik tasarımı ile işinizi rahatlatacak bu ürün kısa zamanda çok daha fazla iş yapabilme imkânı sağlar. Yüzeye tutturduğunuzda keskinliği sayesinde çok küçük bir kuvvet dahi uygulayarak iskarpela her türlü yüzeyde kullanabilirsiniz.

 Rico 017-KK1981 İskarpela 18mm Özellikleri Nelerdir?

Rico 017-KK1981 İskarpela 18mm kuvvetli metal yapısı ile kusursuz keskinlikte hizmet vermektedir. Kesici yüzeyi bir hayli parlak, düz ve pürüzsüzdür. Bileme işlemini yapmak adına genellikle yağ taşı veya gaz taşı tercih edilir. Daha iyi bileme amacıyla Girit taşı da tercihe göre kullanılabilir. Oyma işlemleri ve kazımalarda son derece kullanışlıdır. Birinci sınıf metal olduğundan paslanma vb. deformasyon göstermez. Buna karşın kullanım sıklığı keskinliğine zarar verememektedir. Sektörde en fazla tercih edilen bu ürün uzun ömürlü olmasıyla da kalitesini gösterir. Tutamak kısmı yumuşatılmış olup elinize rahatlıkla oturur. Yanı sıra son derece keskin olması sebebiyle kavrama yüzeyiniz kayganlaşmamaktadır.

Fiyatı için

Rico 017-KK1981 İskarpela 18mm