Schneider Tükenmez Kalem Mavi Renk K15 Asorti Dış Gövde

Schneider Tükenmez Kalem Mavi Renk K15 Asorti Dış Gövde

Uzmanlar kalemle yazı yazmanın zihinsel gelişimleri arttırdığını söylemektedirler. Eğer gelecek nesillerin dünyayı daha yaşanabilir bir dünya haline getirmelerini istiyorsak onlara kalem kâğıtla bir arada bulunma şansını vermeliyiz. Kalemlere tükenmezse hayatta yaşayacakları ve yaşatacakları şeyler de tükenmemiş demektir. Schneider kalem uzun ömürlü ürünleri ile sizin için ürün yelpazesine her geçen gün yeni ürünler eklemektedir. Almanya’nın kalite öncüsü Schneider Tükenmez Kalem Mavi Renk K15 Asorti tükenmez kalemler içerisinde milyonlarca satan bir Schneider kalem klasiğidir. Tükenmez kalemler içlerindeki borudaki mürekkebi uca iletirler ve mürekkep kalemin ucundaki bilye sayesinde kâğıdın üzerine mürekkebi düzgün bir şekilde yayarak yazmamızı sağlar.

Schneider Tükenmez Kalem

İçlerindeki mürekkep dolu olan borular bittiklerinde yedekleri ile değiştirilerek yeniden kullanılmaya başlarlar. Schneider markası tükenmez kalemin Express 775 ve Office 765 ile yedeklenmesini tavsiye etmektedir.

Kaleminizin üzerinde bulunan metal klips sayesinde kaleminizi kitabınızın kenarına ya da cebinize tutturabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde kaleminiz aradığınız da bıraktığınız yerdedir. Tükenmez kalemin üzerinde bulunan metal basmalı tuş hem kaleme estetik bir görünüş katarken hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Setifikalı Kalemler

Schneider K15 mavi renkli mürekkep kullanmaktadır. Gövde rengi ise siyah, kırmızı, mavi, beyaz, sarı, turkuaz olarak üretilmektedir. Firma gövdenin asorti olduğunu, stok durumuna göre ürünün pazarlanacağını belirtir.

Schneider markasının kalite standartları açısından titiz olan Almanya’da üretilmesi ürünlerde kalitenin yükselmesine sebep olmaktadır. Kaliteli bir üretici olmasının yanında markanın çevre korunmasına verdiği önem bilinçli tüketici tarafından takdir edilmektedir. Bu da ürünlerin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.1986 yılından itibaren Schneider markası Türkiye pazarında ürünlerini sunmaktadır. Schneider markasının tüketiciyi memnun eden kalitesi markası ile aranan bir ürün olması sonucunu doğurmuştur.

Schneider Tükenmez Kalem Mavi Renk K15 Asorti Dış Gövde Ürün Fiyatı