Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası Ürün İncelemesi

Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası Ürün İncelemesi 

Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası Genel Özellikler 

Sinbo garantisi ve kalitesi altında üretilmiş olan Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası elinizin altında bulunması gereken, her zaman sorunsuzca kullanabileceğiniz bir kişisel bakım ürünüdür. 2 yıl Sinbo garantili olan ürünümüz oldukça pratik bir kullanıma sahip olup güzelliğinize güzellik katacak bir saç maşasıdır. 

Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası 2 metrelik kablosu ile kullanım esnasında hareket kolaylığı sağlarken,

düşük ve yüksek sıcaklık ayarları ile istenilen sıcaklıkta kullanılabilmekte böylelikle kendinize ve saç tipinize en uygun sıcaklık aralığında saçlarınızı şekillendirebilmektesiniz. 

Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası 360 derece dönebilen güç kablosu ile saçlarınızı şekillendirirken zorlanmadan, cihazınıza ve prizlerinize zarar vermeden hareket edebilmenize olanak vermektedir. Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu saç şekillendirici ile özel günlerinize hazırlanırken veya kendinizi güzel ve bakımlı hissetmek istediğiniz her an kolaylıkla vakit kaybetmeden saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. 

Hızlı ısıtma özelliğine sahip Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası  ile dakikalarca maşanın ısınmasını beklemek zorunda kalmazsınız ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Isıtma esnasında yanan güç gösterge lambası ile maşanızın çalışıp çalışmadığının kontrolünü yaparak boşa vakit kaybetmemiş olursunuz. 

İncelemekte olduğunuz ürünümüz Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası fırça takılabilme özelliği ile de sizlere pratik bir kullanım sağlamaktadır. Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası

Saçlarınızı kolayca şekillendirmek ve kusursuz dalgalar elde etmek isterseniz siz de Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası kullanarak mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası

Sinbo Shd 7032 Saç Şekillendirici ve Saç Maşası Teknik Özellikler 

Hızlı ısıtma için PTC ısıtıcı 

2 mt VDE kablo 

Düşük ve yüksek sıcaklık ayarı 

Güç gösterge lambası 

360° dönebilen güç kablosu 

Fırça takma özelliği 

230V~50Hz~30W 

Fiyat için tıklayınız.