Sola AV100 Su Terazisi Alüminyum 100cm İncelemesi

Sola AV100 Su Terazisi Alüminyum Özellikleri

Sola AV100 Su Terazisi Alüminyum, eğim problemlerini hassas bir biçimde ölçme ve yüzey düzlüklerini kolay yoldan hesapama gibi profesyonellik gerektiren ölçüm işlemlerini kusursuz bir şekilde hizmetinize sunar. Sola AV100 Su Terazisi Alüminyum, arzuladığınız sağlam eğim ölçme işlemleriniz için biçilmiş kaftandır. Yapı işlerinde, inşaatlarda ya da marangozlukta, her teknik adamın ve her profesyonel kullanıcının elinin altında bulunması gereken bir üründür. Profesyonel ve hatasız kullanımların markasıdır.

Yüzeyin yerle paralel olup olmadığını anlamak için hassas geliştirilen klasik su terazilerine ihtiyaç vardır. Bu konuda da en profesyonel ölçümü Sola markası gerçekleştirecektir. Sola hassas ölçüm aletleri ekonomik ve ergonomik olarak üretilmiştir. Standart pozisyonda 0.5mm/m (0.029°), ters ölçmelerde ise 1.0mm/m (0.057°) kullanım avantajı sağlar.

Kırılmaz akrilikten oluşturulmup blok tüplere sahiptir. Şık bir tasarımdadır. Büyüteçli lensleriyle kolay bir kullanım sağlayan fosforlu tüpler içerir. Darbe emici uç kapakları ürünün profesyonelliğini tamamlamaktadır. Yaklaşık 520 g/m profil ağırlığına sahiptir ve 50x21mm yaklaşık ölçüleri bulunmaktadır. 1 yatay göz ve 1 de dikey göze sahiptir.

Sola AV100 Su Terazisi Alüminyum, kolay ve ergonomik yapısı sayesinde klasik hassas su terazilerinin başında gelen öncü bir markadır. Düzlemin doğruluğunu size hatasız bir şekilde gösterecektir. Doğru ve kusursuz düzlem hesapamasını hem yatay hem de dikey pozisyonda gerçekleştirebilmektedir. Sola markasının bu hassas su terazisinin ölçüm yeteneğindeki kusursuzluğu onu birçok alanda denge aracı ve denge ölçeği haline getirmiştir. Her teknik çalışanın ihtiyacı olan avantajlı özelliklere sahiptir. Her profesyonel kullanıcının elinin altında bulunmasını isteyeceği profesyonel bir el aletidir.

Bu ürünün fiyat avantajını öğrenmek ve bu ürüne ekonomik bir şekilde sahip olmak için

Sola AV100 Su TerazisiAlüminyum 100cm