Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum 120cm İncelemesi

Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum Kolay Kullanım

Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum, klasik su terazileri içinde aradığınız avantajlı özelliklere sahip olan bir üründür. Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum, standart pozisyonda 0.5mm/m 0.029° ölçüme sahiptir. Ters ölçüm durumunda ise  1.0mm/m 0.057°’ye ulaşır.

 50x21mm ölçüye ve 520 g/m profil ağırlığına sahiptir. 1 yatay göze ve 1 de dikey göze sahip olan Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum klasik su terazisi aradığınız avantajlı özelliktedir. En büyük avantajı kırılmaz akrilikten elde edilmiş blok tüp mekanizmasına sahip olmasıdır. Böylece uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sağlar.

Büyüteçli lenslere sahiptir ve forfoslu tüpleri kolay anlaşılır yapıda geliştirilmiştir. Darbe emici uç kapaklarıyla da güvenli bir kullanım sağlayacaktır. Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum klasik su terazileri her teknik kullanıcının, her profesyonel arayışta olan kullanıcının sahip olmak isteyeceği bir üründür. Hatasız ölçümlerin başlıca markasıdır. yüzey düzlüklerini hesaplamak, yüzeylerin olası eğim problemlerini hassas bir şekilde ölçmek için geliştirilmiştir.

Klasik ve elle tutulur bir su terazisi yüzey ölçümlerini profesyonel bir şekilde hesaplayabilecek en kullanışlı üründür. Sola da bu ürünlerde aranılan ve tercih edilen öncü bir markadır. Güvenli bir kullanım sağlar.

Diğer klasik su terazileri arasında Sola ekonomik bir fiyat sunmasıyla da ayrıca tercih edilme sebebidir. Sola AV120 Su Terazisi Alüminyum, hem dikey hem de yatay olarak en doğru düzlem hesaplamasını yapmanızı sağlayacaktır. Sola Su Terazisi Alüminyum klasik su terazisi yapı işleri, inşaat, marangozluk vb. her alanda güvenle kullanmanız için geliştirilmiştir. Günümüzde kullanılan hemen hemen her araç ile uyumlu olması da avantajlı özelliklerinden sadece bir tanesidir.

Bu ürünün fiyat avantajını öğrenmek istiyorsanız ve ürüne sahip olmak için

Sola AV120 Su TerazisiAlüminyum 120cm