Sola BIG X 80 Su Terazisi Alüminyum 80cm İncelemesi

Sola BIG X 80 Su Terazisi Alüminyum Kullanışlıdır

Sola BIG X 80 Su Terazisi Alüminyum, eğim ölçümleri, eğim problemleri ve yüzey düzlüğü ile ilgili hassas ölçümlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirebileceğiniz alanında iddialı bir markadır. Sola BIG X 80 Su Terazisi Alüminyum, her teknik çalışan kesimin elinde bulunması gereken profesyonel bir üründür.

Sola BIG X 80 Su Terazisi Alüminyum, hassas eğim ölçümlerinizi gerçekelştirebilmeniz için tasarlanmıştır. Standart pozisyonda 0.5 mm, ters ölçümlerinizde ise 0.75 mm kullanım alanı sağlamaktadır. 1 yatay göze ve 1 de dikey göze sahip özel tasarımlı bir üründür. 51×25 mm ölçülerindedir ve 630 g/m profil ağırlığına sahiptir, hafif yapıda tasarlanmıştır.

Yüzeylerin eğim problerimini hassas şekilde belirlemek için, yüzey düzlüklerini kusursuz bir biçimde hesaplayabilmek için kulanılabilecek en güvenilir ürün klasik su terazileridir. Sola BIG X 80 Su Terazisi Alüminyum, profesyonel kullanıcıların teknik ihtiyaçlarını en kusursuz yoldan gerçekleştirebilecek bir klasik su terazisi tasarlamıştır.

Statik elektrikten etkilenmeyecek tüp halkasına sahiptir. Kolay biçimde tasarlanmış yatay tüpleri vardır. Büyüteçli lenslere ve gün ışığında kolayca görülebilen gözlere sahiptir. Bu ürünün en önemli avantajı tüp yapısı ve montaj biçiminin ısıdan etkilenmeyek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Bu da markanın öncü olmasını sağlamaktadır.

Sola markası dijital muadillerinin yanında güvenilir ve kusursuz kullanım getirir. Android telefonlar içn tasarlanmış dijital su terazileri güvenilir bir kullanım vaad edememektedir. Günümüzde en hatasız kullanım için hala klasik su terazilerine ihtiyaç duuylmaktadır. Sola markası hem bu hatasız kullanımı sağlar hem de ekonomik bir ürün tasarlamıştır.

Klasik ve elle tutulur bir su terazisi her zaman işinizi görecektir. Ergonomik tasarımıyla karşınıza çıkan eğim problemlerinde her zaman ihtiyaç duyacağınız kullanışlı bir üründür.

Bu ürünün fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız

Sola BIG X 80 Su TerazisiAlüminyum 80cm