STANLEY EARTH300 300A TOPRAKLAMA PENSİ İNCELEMESİ

STANLEY EARTH300 300A TOPRAKLAMA PENSİ İNCELEMESİ

    Topraklama çalışanın can güvenliği açısından birinci derecede yapılması gereken bir faaliyettir. Bunun yanında aletlerinizin zarar görmesinin önüne geçmek ya da cihazlarının istenmeyen bölgelerinde gerilimi düşürmek adına kullanılabilir. STANLEY EARTH300 300A TOPRAKLAMA PENSİ diğer penslere nazaran profesyonel bir işçiliğe sahiptir. Öncelikle uzun süreli kullanımlara olanak sağlamaktadır. Dayanıklı materyallerle üretildiğinden zamanla aşınma, kaçaklar meydana getirme gibi sonuçlara sebep olmamaktadır. Üretim aşamasında ağır koşullarda denemeleri yapılmıştır. Bu sayede hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz tam izolasyon sağlayan bir ürün olduğunu kanıtlamıştır. Ağır tip pens olarak nitelendirilmektedir. İş sırasında meydana gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Yayı ekstra kuvvetlidir. Bundan sebep pratik ve rahat bir kullanımı profesyonel biçimde hizmetinize sunmaktadır. Yay yapısı kullanım ömrünün atmasını sağlamaktadır. Ergonomik üretilmiştir. Kendinden önceki ürünlerin eksikliklerini kapatan kusursuz bir tasarıma sahiptir. Kullanım alanları çok geniştir. Ev ve binaların elektrik tesisinde kullanılabileceği gibi elektrik direkleri vb. zorlu alanlarda da kusursuz çalışır.

 STANLEY EARTH300 300A TOPRAKLAMA PENSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

       STANLEY EARTH300 300A TOPRAKLAMA PENSİ 0,5 kg ağırlığında taşınması, muhafazası kolay bir üründür. Kullanım kolaylığı açısından da kalitesini belli etmektedir. Çene yapısının üretim malzemeleri gereği iş yaptığınız kısma çabucak tutturulabilmektedir. İzolasyon materyalleri yüzde yüz çalışmaktadır. Her türlü ısı elektrik vb. koşula karşı dirençlidir. Oldukça uygun fiyatlara hizmetinize sunulan bu ürün, uzun süre yanınızda barındırabileceğiniz kaynak makinelerindendir.

Kavrayacağınız kısım ısıya karşı da tam yalıtımlıdır. Tasarıma ilave edilmiş birinci kalite izolasyon materyalleri sayesinde profesyonel bir işçiliği pratik şekilde yapabilirsiniz. Elinizden düşme gibi olası darbelere karşı işlevselliğinden ödün vermemektedir. Aksine darbe, pas, korozif etki gibi olumsuzluklara dirençlidir.

Fiyatı için tıklayınız

STANLEY EARTH300 300A TOPRAKLAMA PENSİ