Stanley FMHT670868 6-14mm Zımba ve 12-15mm Çivi Tabancası İncelemesi

Stanley FMHT670868 6-14mm Zımba ve 12-15mm Çivi Tabancası İncelemesi

Hobileriniz ve marangozluk işlerinde teknolojinin getirdiği yeni bir soluk Stanley FMHT670868 6-14mm Zımba ve 12-15mm Çivi Tabancası zımbalama ve çivileme işlemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde ve ağrısız bir şekilde gerçekleştirecektir.

Birçoğumuz çivi çakarken çekici eline vurmuştur. Çivi çakma ve zımbalama işini aynı anda gerçekleştirebilen bu ürün aynı zamanda nizami ve sürekli bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmektedir.

Özellikle ahşap hobilerinizi oluştururken çivileme işlemleri oldukça zahmetlidir. Çünkü,  çiviyi çakarken eğik gitmesi ve ahşabı zedelemesi bir yana çekici elinize vurma riski bir yana bir problem teşkil etmektedir.  Zımbalama işlemi çivileme kadar riskli değildir. Ancak bu işlemi otomatik bir makine aracılığıyla gerçekleştirmek elbette ki elle yapmaktan çok daha nizami ve profesyonel sonuçlar verecektir.

Stanley FMHT670868 6-14mm Zımba ve 12-15mm Çivi Tabancası Özellikleri Nelerdir?

Ürünümüz hafif hizmet A tipi zımbaları seri bir şekilde atmaktadır.  Bununla birlikte ağır hizmet G tipi zımbaları da seri bir şekilde atmaktadır.  Ağır hizmet  J tipi çivileri de atan bu ürün farklı malzemelere göre atma hızı ayarlanabilmektedir.

Dolum için kolaylık sağlamaktadır. Zımbaların kolay bir şekilde doldurulabilmesi için alttan dolum haznesi tasarlanmıştır.  Emniyeti sağlamak amacıyla  kilitlenebilen bir sapa sahiptir. Tabii ki bu tür işlerde kullandığımız aletlerin mukavemet gücünün yüksek olması gerekir.  Bu üründe de alüminyum gövde bulunmakta ve  uzun yıllar kullanabileceğiniz bir dayanıklılık göstermektedir. Sürekli kullanımda el ağrılarının önüne geçebilmek amacıyla  yumuşak bir tutma  sapına sahiptir. Görüntüleme penceresi sayesinde zımbaların bitip bitmediği görüntülenebilir biçimde ayarlanmıştır.  Ev veya ofis işlerinde ya da hobilerinizdeki çivileme, zımbalama işlemleri için ideal bir ürün olarak tasarlanmıştır.  Ürün içerisinde zımba ve çivilerle birlikte paketinde gönderilmektedir.

Fiyatı İçin

Stanley FMHT670868 6-14mm Zımba ve 12-15mm Çivi Tabancası