Stanley FT501 60Kg Katlanır El Arabası İncelemesi

Stanley FT501 60Kg Katlanır El Arabası İncelemesi

Stanley markasının üretimini sağladığı bu el arabası ile el arabası formu teknoloji ile birleşiyor. Gerek tasarım açısından gerek iş kapasitesi açısından yüksek memnuniyet sağlıyor. Tam olarak 60 kilogramlık iş kapasitesi sayesinde çok yönlü kullanım imkanı sağlayan bu ürün sayesinde pratik işler gerçekleştirebileceksiniz.

Ürünün çeşitli ebatları bulunmakla birlikte adından da anlaşılacağı üzere katlanabilir bir yapıya sahiptir. Saniyeler içerisinde açıp kapatabileceğiniz bu ürün, tutuş kolaylığı ve taşıma miktarını artırmak için kauçuk malzeme ile kaplı bir tutuş kolu bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra taşıdığınız malzemeye ek olarak arabanın ağırlığı gelmemesi için ürün içi boşluklu alüminyum metalinden yapılmıştır.

Stanley FT501 60Kg Katlanır El Arabası Özellikleri Nelerdir?

Stanley FT501 60Kg Katlanır El Arabası darbe başta olmak üzere bütün dış etkilere direnç gösteren polipropilen yapılı köşe bağlantıları bulundurmaktadır. Bu sayede daha güçlü bir el arabasına sahip olacaksınız.  Katlanabilir özelliği sayesinde otobüslerde uçaklarda,  şahsi araçlarda rahatlıkla taşınabilir.

Tekerin beton zeminle temas ettiğinde ses çıkarmasını önlemek için kauçuk oranı yüksek bir malzeme ile üretilmiştir. Ürünün istem dışı hareketini engellemek için kilit sistemi bulunmaktadır. Güvenli kilit sistemini saniyeler içerisinde kapatıp eşya taşıması sırasında el arabanızın olduğu yerde durmasını sağlayabilirsiniz.  Net ağırlığı 3,5 kilogram olan bu aletin tutma kolu da ayarlanabilir özellikte tasarlanmıştır.

Bu özelliği sayesinde kullanıcısının boyuna göre ayarlanabilecek olan bir el arabasıdır.  Bununla birlikte tek bir el hareketiyle taşıma tablasını kapatma özelliği de mevcuttur.  Dar alanlara rahat bir şekilde sığacak güvenli ve kullanışlı Stanley 60 kg el arabası, yine stanley markasının hizmet politikası gereği oldukça uygun fiyatlarda siz değerli müşterileriyle buluşuyor.

Fiyatı İçin:

Stanley FT501 60Kg Katlanır El Arabası