Stanley FT505 25Kg Katlanır Çok Amaçlı Taşıma Sepeti İncelemesi

Stanley FT505 25Kg Katlanır Çok Amaçlı Taşıma Sepeti İncelemesi

Stanley FT505 25Kg Katlanır Çok Amaçlı Taşıma Sepeti pratik açılıp kapanma mekanizmasına sahip son derece kullanışlı bir özel tasarım ürünüdür. Kullanılması kadar saklayıp muhafaza etmesi de oldukça rahattır. Yüzde yüz monte edilmiştir. Gövde kısmı polipropilenden üretilmiştir.

Bu sayede bir hayli sağlam olmasının yanında gerilimi de yüksek oranda emmektedir. Tasarımcılar tarafından profesyonel bir hizmet sunan pimler eklenmiştir. Bu pimler sayesinde isteğe bağlı olarak iki ve üç katlı hale getirilebilmektedir. Kavramanın kolay olması için iki taraftan da tutma imkanı vardır.

Yan taraflarında özel olarak delikler açılmıştır. Delikler hava sirkülasyonunu sağladığı gibi içerisini rahatlıkla görebilme olanağı yaratır. Stanley’in üstün teknolojik birikimi ile hizmetinize sunulan bu ürünü hemen hemen her türlü taşıma faaliyetinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Stanley FT505 25Kg Katlanır Çok Amaçlı Taşıma Sepeti Özellikleri Nelerdir?

Stanley FT505 25Kg Katlanır Çok Amaçlı Taşıma Sepeti açıkken çok işlevli olduğu kadar kapalıyken de işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.  Taşıma sepeti uçak, tren vb. sıkışık alanlarda bulunabilen bir üründür. Bu sebeple kolay saklanabilir olması gerekir.

Stanley’in 1843 yılından bu yana teknik kusursuzluğunun tecrübesiyle hizmetinize sunulan bu ürün açık halde 56,8 x 41 x 27,2 cm ölçüleri ile 50 Litre hacmi sayesinde kullanışlıdır. Yanı sıra kapatıldığı zaman 56,8 x 41 x 7,5 cm boyutlarına inebilmektedir. Kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

FT501 El Arabasına son derece kolay bağlanabilen aparatı ile uyumlu olarak üretilmiştir. 25 kg ağırlığında ve 50 Litre taşıyabilme potansiyeline sahiptir. Bu sayede her türlü taşımayı kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında 2 kg gibi bir hafiflik ile de gayet konforlu bir taşıma işlemini yapmanızı sağlamaktadır.

Fiyatı için

Stanley FT505 25Kg Katlanır Çok Amaçlı Taşıma Sepeti