Stanley HT525 200Kg Endüstriyel Alüminyum El Arabası İncelemesi

Stanley HT525 200Kg Endüstriyel Alüminyum El Arabası İncelemesi

Tüm endüstriyel işletmelerde rahatça kullanabileceğiniz el arabası sizin ve iş yeriniz için rahatlık sağlamak için tasarlandı. Artık çok ağır olan yükleriniz size ağır gelmeyecek. Ne kadar ağır olursa olsun size taşımak kolay gelecek. Stanley HT525 200Kg Endüstriyel Alüminyum El Arabası sizi daha rahat ettirecek donanımlara sahip olarak tasarlandı.

Üstelik paslanmaz alüminyum yapısıyla daha uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca bu arabayla yükünüzü taşırken ellerinizi de düşünmüş olan bu alet kauçuk tutma yerleri ile daha konforlu bir kullanıma sahip. Elleriniz zarar görmeden işinizi uzun süre çalışarak bile bitirebileceksiniz. Üstelik el arabanız gayet sağlam yapıdadır.

Ne kadar manevra yaparsanız yapın sizi zorlamayacak. İstediğiniz manevrayı kolaylıkla alacaktır. El arabamız her iş yerinde ya d arabalarınızın bagajlarına bile kolay sığabilir çünkü kolay katlanabilir özelliği mevcut. Bu sayede istediğiniz yere götürüp orda kullanabileceksiniz. Ayrıca merdivenler de kullanım içinde özel merdiven desteği sağlayarak size yine bu konuda da kolaylık sunuyor.

Stanley HT525 200Kg Endüstriyel Alüminyum El Arabası Özellikleri Nelerdir?

Stanley HT525 200Kg Endüstriyel Alüminyum El Arabası tam 200 kilo gram ağırlığı taşıyabilecek kapasitede üretilmiştir. Endüstriyel kullanıma uygun ve oldukça profesyonel olarak tasarlanmıştır.

Plastik olan tutma kolu ile siz çalışırken sizi yormayacak şekilde konforlu üretilmiştir. Ayrıca havalı tekerlekleri ile sürtünmeye yük taşıması kolay ve sürtünmelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Ağır yük için sağlam tekerlek ve alüminyum gövdesi ile dayanıklılığı yüksektir. Ayrıca bu alüminyum gövde dayanıklılığı artırdığından uzun zaman kullanmanızı sağlayacak. Her tekerlek ölçüsü 26 cm dir.

Kendi net ağırlığı ise 9 kilo gramdır. Darbeyi ve gerilimi emen dayanıklı sağlam alüminyum bağlantı noktalarından oluşur.

Fiyatı İçin

Stanley HT525 200Kg Endüstriyel Alüminyum El Arabası