Stanley MT515 200/250Kg Endüstriyel Çok Fonksiyonlu El Arabası İncelemesi

Stanley MT515 200/250Kg Endüstriyel Çok Fonksiyonlu El Arabası İncelemesi

Stanley MT515 200/250Kg Endüstriyel Çok Fonksiyonlu El Arabası endüstride olduğu gibi her türlü profesyonel amaçla kullanılabilecek son derece kaliteli bir üründür. isteğe bağlı olarak 2 tekerlekli ya da 4 tekerlekli taşıma yapma imkanı sunar.

Kullanılması kadar saklanması da işinizi kolaylaştıran ürünün kavrama kısmının kaplaması plastik olduğu için ekstra kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Kullanışlılık açısından hafif bir tasarıma sahip olmasına karşın oldukça dayanıklıdır. Bunun sebebi gövde kısmının saf alüminyum yapısından kaynaklanmaktadır. Yanı sıra taşıma tabla ve taşıma yapan yüzey de alüminyum dökümünden yapılmıştır.

Son derece gürültüsüz rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Bağlantı noktaları da ekstra güçlendirilmiş olup darbeleri apsorbe etmesi amacıyla alüminyumdan yapılmıştır. Kullanıma hazır hale getirebilmeniz için kilit sistemi son derece basit ve kullanışlıdır.

Tekerlekler kauçuktan yapılmış olup kilitlenebilir özelliğe sahiptir. ek olarak tam tur dönebilmesiyle de rahat hareket imkanı vardır. bu ürün kesinlikle paslanmaz yapıdadır. Bu sayede uzun süre kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Stanley MT515 200/250Kg Endüstriyel Çok Fonksiyonlu El Arabası Özellikleri Nelerdir?

Stanley MT515 200/250Kg Endüstriyel Çok Fonksiyonlu El Arabası 250 kg taşıma potansiyelini hizmetinize sunmaktadır. Her türlü amaçla kullanılabilmesi için yükleme haznesi büyükçe yapılmıştır. Tutma kolu dökme alüminyumda yapılmıştır.

Açık vaziyette 51 x 47 x 132 cm ölçüleri sayesinde büyük boyutlu ağırlıkları dahi kolayca kullanıma sunmaktadır. Tekerler Rulman havalı olması sayesinde yüksek dayanıklılığa sahiptir. İşlevselliğinin yanı sıra konforlu kullanım adına da pek çok avantaja sahiptir.

Ağırlığı sadece 17 kg olup rahat taşınabilme olanağı vardır. 25,4 x 9,2 cm / 12,7 x 4,1 cm teker boyutları ile yüzey büyüterek basıncı azaltmaktadır. İlaveten 23 x 45 cm tabla ölçüleri sayesinde konforlu kullanım imkanını hizmetinize sunmaktadır.

Fiyatı için

Stanley MT515 200/250Kg Endüstriyel Çok Fonksiyonlu El Arabası