Stanley SCD12S2K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası İncelemesi

Stanley SCD12S2K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası İncelemesi

Stanley SCD12S2K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası 20 aşamada tork ayarı sayesinde her türlü yüzeye özel mükemmel hassaslık kazandırmasının yanında kontrolü tamamen size bırakmaktadır. Üstün Stanley teknolojisiyle üretilmiş bu ürün elektronik hız ayarlaması yapılabildiğinden vidalama işlemi yapacağınız kısma özel hız tayin etme avantajını sizlere sunmaktadır.

Li-ion çift akülüdür. Bu sayede kullanılmasa dahi şarjını muhafaza eder ve siz ne zaman isterseniz daima hazırdır. Taşıma çantası sayesinde uzun yıllar hiç zarar görmeden kullanabileceğiniz bu ürün titreşim emen kabzaya sahiptir.

Şanzıman mekanizması iki viteslidir. Sağ sol dönüş ayarı yapmayı sağlar. Sistemin her türlü çalışma koşuluna önceden hazırlıklı olması için pek çok donanımsal özelliği vardır. Örneğin dar alanlarda yapılacak vida işlemini tek seferde pratik olarak yapmanız için LED sistemi makineye eklenmiştir. Farklı materyaller üzerinde farklı delme derinliğine sahiptir.

Ahşapta 25mm derine inebiliyorken metalde 10mm ye kadar delme kapasitesi vardır. tork gücü 26Nm olması sebebiyle ev içerisinde oluşabilecek hemen her işlemi kolaylıkla yapabilir.

Stanley SCD12S2K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası Özellikleri Nelerdir?

   Stanley SCD12S2K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası 10.8 V /1.5 Ah olup Li-ion 2 adet akü içeren son derece profesyonel bir üründür. Yanı sıra çift olması sayesinde çalışma sırasında oluşacak aksamaları engellemekte ve kesintisiz bir hizmeti sizlere sunmaktadır. aksesuvar değişimine yarayan mandren 10mm anahtarsız ve metaldir.

Yüksüz hız dakikada 0-400/ 0-1500 devir yapabilmektedir. Profesyonel kullanımlar için birebirdir. 1.1 kg ağırlığındaki vidalama makinası tek elle dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. standart ekipmanı içerisinde 2 adet akü, 70 dakika yeten şarj aleti ve bir adet taşıma çantası vardır.

Fiyatı için tıklayınız

Stanley SCD12S2K 10.8Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Vidalama Makinası