Stanley SDH600CK 600Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Stanley SDH600CK 600Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

      Stanley SDH600CK 600Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap rahat ve profesyonel olması bakımından kalitesiyle ön plana çıkan bir üründür. Hafif tasarımı sayesinde tek elle kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Dar alanlarda dahi kolayca çalışabilmeniz için tutma kolaylığı sağlayan yan kollar vardır. Stanley el aletleri bazında dünya devi olması sonucunda deneyiminden faydalanarak birinci sınıf kalite el aletini hizmetinize sunmaktadır.

Kullanışlılık esaslı üretilmiş bir üründür. Titreşim emme amaçlı kauçuktan yapılmış bir adet kabzası vardır. 1.75 kg ağırlığındadır ve bu sayede taşımaktan yorulmaz uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Ölçümlerinizin kusursuz olması için derinlik çubuğu vardır.

Stanley SDH600CK 600Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

  Stanley SDH600CK 600Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap 20Nm tork gücüne sahip olmasıyla Ahşapta 25mm, duvarda 13mm Metal yüzeylerde ise 13mm delme derinliğine sahiptir. 600Watt gücüne sahip profesyonel el aleti kullanım yüzeyinin dayanıklılığına göre çalışma hızınızı ayarlayabilme olanağı sunmaktadır.

Vidalamaya yarayan tetik kısmından elektronik hız ayarlama işlemini çabucak yapabilirsiniz. Kontrolün tamamen sizde olması hem çalıştığınız yüzeyin deforme olmasını hem de güvenli iş yapabilmenizi sağlar. Yüksüz hızı dakikada 0-2900 devirdir. Darbe sistemi ekstra güçlendirilmiş olup dakikada 49300 darbe vurabilmektedir.

Standart ekipman içerisinde taşıma çantası bulunmaktadır. Ürünün ayarlarının sabit kalması ve mekanik etkilerden korunması açısından alet çantasında muhafaza edilmesi kullanım ömrünü birinci dereceden arttırıcı bir uygulamadır. Diğer matkaplarda çok sık görülen problem de takılan ya da yüzeye sıkı tutunmuş vidaların sökülememesidir.

Stanley tarafından üretilmiş bu tasarım harikası gerü dönüşlerde tüm gücü yönlendirerek kolaylıkla bu problemin üstünden gelebilmektedir. Aksesuar değiştirmenin kolay olması adına metal mandren bulundurmaktadır. Alanında vazgeçilmezler arasında yer alan bu ürün aralıksız çalışma performansı ile de kalitesini kanıtlamaktadır.

Fiyatı için tıklayınız

Stanley SDH600CK 600Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap