Stanley SDH700CK 700Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Stanley SDH700CK 700Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Stanley SDH700CK 700Watt 13mm Profesyonel Darbeli yüksek darbe sistemi ve ayarlanabilir hız mekanizması sayesinde kusursuz bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Kullanım kolaylığı açısından modele ilave edilmiş yan kol içermektedir. Oldukça kullanışlı bu ürün ölçmede hatayı minimalize etmek amacıyla derinlik çubuğu da içermektedir.

Bunun yanında mandren sayesinde kolaylıkla aksesuar değişimi yapılabilmektedir. Mandren metal ve anahtarsız yapıdadır. Profesyonel kullanımlara uygun bu ürün 1.87 kg olmasıyla kolay kullanım sağlamaktadır.

Standart ekipmanında derinlik çubuğu yan tutma kolu ürünlerinin yanında taşıma çantası içermektedir. Kompakt tasarımı ile temiz ve güvenli bir kullanım olanağı sunan bu üründe kesintisiz çalışma performansı vardır. tek elle kullanılabilecek bir üründür. Bunun yanında zemini deforme etmeyecek adaptasyonlara sahiptir.

Örneğin tetik kısmında yer alan elektronik hız ayarlama özelliği ile ne üzerinde çalışıyorsanız direncine göre hızını ayarlayabilirsiniz. Delik çapını da yapacağınız işe göre belirleme imkanınız vardır.

 Stanley SDH700CK 700Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

    Stanley SDH700CK 700Watt 13mm Profesyonel Darbeli tasarım harikası olması sayesinde kesintisiz çalışma olanağı sağlamakla birlikte rahat ve oldukça tesirli bir yapıdadır. Kullanıcı güvenliği ön sırada dikkate alınarak üretilmiştir. Stanley’in 170 yıllık deneyiminden faydalanılarak üretilmiştir.

Yüksüz hızı dakikada 2900 ile 0 arasında devir yapabilmektedir. 20Nm tork gücü sayesinde ahşap yüzeylerde 30mm Duvar vb. yapı malzemelerinde 13mm delme derinliğindedir. Geri dönüşlerde tam gücünü kullanarak zor gibi görünen vidaları saniyeler içinde yerinden sökebilir. Kullanımın rahat olabilmesi için bir adet titreşim emici kabzası vardır.

Kauçuktan üretilmiş bu ürün kullanım açısından konfor sağlamaktadır. Mükemmel darbe mekanizması ile hemen hemen her yüzeyde profesyonel bir işçilik sağlamaktadır.

Fiyatı için tıklayınız

Stanley SDH700CK 700Watt 13mm Profesyonel Darbeli