Stanley SS310 310Watt Titreşimli Zımpara Makinası İncelemesi

Stanley SS310 310Watt Titreşimli Zımpara Makinası İncelemesi

Stanley SS310 310Watt Titreşimli Zımpara Makinası yüksüz olarak 1 dakika içerisinde tam 10 bin devir yapabilen bir makinedir.  Profesyonel marangoz işçiliği çıkarmanız için ideal bir ürün olan  bu makinanın yörünge hızı 1 dakika da 24 bin devirdir. Zımpara tabanının genişliği ise 115X230 mm ebatlarındadır.  310W motor gücüne sahip bu makine sayesinde pürüzsüz yüzeyler elde edip çok kısa vadede işlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Stanley markası bütün ürünlerinde olduğu gibi titreşimli zımpara makinasında da dayanıklılığı esas almıştır. Bunun yanında kompakt bir tasarıma sahip olan Titreşimli zımpara makinası  çalışma yüzeyine daha yakın olmanızı ve yüzeydeki kontrolünüzü arttıracaktır.

Stanley SS310 310Watt Titreşimli Zımpara Makinası Özellikleri Nelerdir?

Mandallı kağıt takımı ile sağlam zımparalama imkanı sunan bu makine aynı zamanda boya, vernik ya da diğer kaplamaların kolay bir şekilde sökülmesini sağlamaktadır.  Ergonomik bir yapıya sahip olan Titreşimli zımpara makinasının ön kısmında bir tutma kolu bulunmaktadır. Bu tutma kolu makine hakimiyetinizi arttıracak ve daha profesyonel işler çıkarmanızı sağlayacaktır.

Stanley SS310 310Watt Titreşimli Zımpara Makinası sürekli üzerinde basınç uygulamanız gereken bir makine olduğundan tutma kolu ile sürekli temas halinde olmanızı gerektirir. Stanley firması bu ürünün kullanıcılar için tutma kolunda kauçuk kaplama bir malzeme kullanmıştır. Bu malzeme hafif esneme özelliği sayesinde uzun süreli çalışmalarınızda  yorulmanızı engelleyecektir.

2,4 kilogram ağırlığa sahip olan bu alet aynı zamanda toz emme özelliğine de sahiptir. Ahşap malzemelerin zımparalanması durumunda etrafa yayılacak olan toz parçacıkları hem kirliliğe neden olacak hem de uzun vade de sağlık problemlerine neden olacaktır. Bu ürün sayesinde  tozlar hiçbir yere kaçamadan doğrudan toz toplama haznesinde birikecek ve kolay bir şekilde dökülebilecektir.

Fiyatı İçin

Stanley SS310 310Watt Titreşimli Zımpara Makinası