Stanley ST010601 Hobi Maket Bıçağı 140mm İncelemesi

Stanley ST010601 Hobi Maket Bıçağı 140mm İncelemesi

Stanley markası hobileriniz için, fabrika işçiliği için vazgeçilmez bir ürünle yine karşınızda. Ürünümüz 140 mm hobi maket bıçağı olup, profesyonel işçiliklerde de kullanılabilmektedir. Keskin bıçağı ve sağlam kabzası ile ön plana çıkan bu ürün aynı zamanda çok ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterileriyle buluşuyor.

Titanyum kaplama bıçağı zaman içerisinde paslanmaya karşı gösterdiği dirençle uzun ömür vadediyor. Bu kaplama paslanmayı önlediği gibi bıçakların kısa vadede körelmesini de engelliyor. Hepimizin bildiği üzere maket bıçaklarında karşılaşılan en temel problem keskinliklerini çabuk yitirmeleridir. Keskinliğini yitiren maket bıçağı hassas işleri yapamaz nizami kesimler gerçekleştirilemez bu nedenle bir maket bıçağı olmaktan çıkar.

Böyle bir durumla karşılaşan kullanıcı ise yeni bir maket bıçağı almak durumunda kalır. Stanley markası bu probleminiz için ısıl işlemden geçirilmiş Stanley ST010601 Hobi Maket Bıçağı 140mm ürününü piyasaya sürmüş durumda. Bu probleminiz işlerinizin aksamasının yanı sıra ekonomik kayıplara da neden olacaktır.

Stanley ST010601 Hobi Maket Bıçağı 140mm Özellikleri Nelerdir?

Hassas işler yapabilmeniz için tasarlanmış dayanıklı tutma sapı bu ürünün dikkat çekici bir başka özelliğidir. Geniş bir yüzeyden arka tarafa doğru daralan bir yapı göstermektedir.

Ayrıca bir maket bıçağından bahsediyorsak emniyet için alınmış önlemleri de gözden geçirmemiz gerekir. Bu maket bıçağında bulunan liner emniyet sistemi iş süresi boyunca olası kazaların önüne geçer. İş bitiminden sonra da yine aynı şekilde kullanacağınız emniyet sistemi bıçağı dış etkilere karşıda korumaktadır.  Ürünün sipariş verilmesi durumunda 1 paket içerisinde 3’lü olarak gelecek bu ürün uzun vade de hobilerinizi ya da fabrika işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bir çakıyı andıran görüntüsü ile estetik bir yapıya sahip olan bu maket bıçağının konik bir gövdesi bulunmaktadır.

Fiyatı İçin

Stanley ST010601 Hobi Maket Bıçağı 140mm