Stanley ST016129 4 Parça İskarpela Seti Klasik Mavi Seri İncelemesi

Stanley ST016129 4 Parça İskarpela Seti Klasik Mavi Seri İncelemesi

6, 12, 18, 25mm ölçülerinde ulaşan bu ürün daha paketi ele geçer geçmez ne kadar çok iş görebileceğinin sinyalini veriyor. Bu aralıklarda iş yapabilen ve çok dayanıklı ve güvenilir ürünlere imza atmış bir firmanın formasını taşıyarak tekrar tekrar satın alınabilir bir ürün olduğunu ortaya koyuyor.

Tutamacı kırılmaz polipropilenden yapılmış olan bu ürün düşme veya çarpma gibi etkilerde kullanıcısına hayal kırıklığı yaşatmıyor. Zaten yapılışı gereği ağır işlerde kullanılacak olan bu ürünün böyle bir şeye takılmaması için firma elinden gelenin en iyisini yapmış gözüküyor.

Stanley ST016129 4 Parça İskarpela Seti Klasik Mavi Seri Özellikleri Nelerdir?

Bıçağı ışıl işlem görmüş paslanmaz çelikten yapılmış olan bu ürün uzun süreli kullanımda aşınma ve verim kaybı gözlenmeksizin kullanılabiliyor. Ek olarak paslanmaz çeliğin özelliği gereği su bulunan ortamlarda kullanıcı bunları gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Ağır işlerde kullanılmasından dolayı kullanıcısına zarar vermeyen Stanley ST016129 4 Parça İskarpela Seti Klasik Mavi Seri en önemli özelliklerinden birisi de barındırdığı şoka dayanıklı bilezikler. Bunlar sayesinde çarpma ve darbelerde kullanıcının elinde, kolunda veya bileğinde meydana gelebilecek herhangi bir hasarı minimuma indirmiş durumda.

Uygun bir fiyata alınan bu ürün sahibinin kısa zamanda tekrar para harcamasını önlemek amacıyla ısıyla dövülmüş çelikten yapılmıştır. Bu sayede ömrü uzamış olup uzun süreli kullanıma uygun hale gelen ürün diğer kısa ömürlü rakiplerini de korkutmayı ziyadesiyle başarmıştır. Sağlamlığının üstüne ek olarak tutuş için maksimum konforu sağlayan ergonomik bir sapa sahip olan bu ürünün bıçak ağzı özel kesimdir.

Güvenliği arttırılmış olarak bıçak koruyucusuyla birlikte gelmesi sayesinde taşınırken veya herhangi bir yerde bırakılırken gönül rahatlığıyla bırakılabilir ve çevresinde canlı varlıklara veya cansız cisimlere zarar vermeden kullanıcısına hizmet eder.

Fiyatı İçin

Stanley ST016129 4 Parça İskarpela Seti Klasik Mavi Seri