Stanley ST047440 Çizim İpi, 30m İncelemesi

Çizim ipleri, peyzaj düzenlemelerinde, inşaat çalışmalarında, yol yapımı çalışmalarında veya boya uygulamalarında kullanıma uygun ölçüm ekipmanlarından birisidir. Ölçü ekipman grubu içerisinde en yüksek kullanım fonksiyonelliği bulunan ürünlerden birisidir. Özellikle de farklı alanlarda hem ölçüm işlemleri hem de düzlük işaretlemesi amacı ile kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Boya uygulamaları gibi sınır belirlemelerinden, peyzaj düzenlemeleri gibi aralık mesafesi ölçümlerine kadar her iki kullanım şekli içinde uygundur. Çok dayanıklı ip malzemesiyle üretilen Stanley ST047440 Çizim İpi, 30m ürünü de hem iç hem de dış mekanda etkin biçimde ölçüm işlemlerine yönelik kullanım kolaylığı sağlar.

Pratik ve seri şekilde çekilebilen ve sarılabilen ipinin yüksek dayanıklılıkta olan makarası, uzun ömürlü kullanım sağlar. Dış tasarımının kaliteli malzemesi de her ortamda ve her koşulda rahatlıkla kullanım için uygun bir ölçüm ürünü olmasını sağlamaktadır. Arka kısmında yer alan kancası sayesinde her yere rahatlıkla takılabiliyor. Böylelikle çalışmalar sırasında kaybolması riski minimal seviyeye düşürüldüğü gibi çok daha rahat biçimde her yere taşınabiliyor. Bu gibi özellikleri ile günümüzde pek çok sektörde geniş alanlardaki ölçü ve işaretleme işlemleri için en ideal ürün konumunda bulunuyor.

Stanley ST047440 Çizim İpi, 30m Özellikleri

30 metreye kadar ulaşabilen çok dayanıklı ipi sayesinde Stanley ST047440 çizim ipinin her yerde kullanımı mümkündür. ABS kılıfı bulunan ürünün taşınması ve saklanması son derece pratiktir. Paslanmaz çelik kancası sayesinde her noktaya rahat şekilde ip sabitlemenin gerçekleştirilmesi mümkündür. Ayrıca kancasının paslanma çelik olması kullanım ömrünün daha uzun süreli olmasını sağlıyor. Kolay doluma olanak veren kayar bölme kapağı bulunan çizim ipi, katlanabilir krank tutaç, stabil biçimde bölmeye yerleştirilebiliyor. Dayanıklı ve güçlendirilmiş makara sistemi ip karışması ya da ip takılması gibi sorunların önlenmesini sağlıyor.

Stanley ST047440 Çizim İpi, 30m fiyatı