Stanley ST070447 3-22mm Otomatik Boru Kesici İncelemesi

Stanley ST070447 3-22mm Otomatik Boru Kesici İncelemesi

Dayanıklı metal gövdesi, Hassas ayarlanabilir özellikleri ile Stanley ST070447 3-22mm Otomatik Boru Kesici siz müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Boru kesimlerinde karşılaştığınız ince ayar problemlerine kaydırmalara ve deformasyona son veren bu cihaz oldukça ekonomik fiyatlarla karşımızda.

Bu ürün yönlendirici makaraları sayesinde 3 – 22 mm arasındaki boruları kesebiliyor. Boru kesimi denilince aklımıza bu tip ürünlerin sadece bir tür boruyu kestiği gelebilir.

Şu an incelemesini yaptığınız bu ürün sayesinde demir, plastik, bakır malzemeden yapılmış boruları kesebilirsiniz. Ayrıca kesim sırasında borunun kalınlığına uyar mı acaba düşüncesine kapılmadan. Evet bu ürün standart boru kalıplarının yanı sıra 3 – 22 mm arasındaki boru kalıplarına uyum sağlayabilen bir kesim tasarımına sahip.

Stanley ST070447 3-22mm Otomatik Boru Kesici Özellikleri Nelerdir?

Ürünün tek başlığı olup birçok kesim şekline göre ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Metal bir gövdeye sahip olan bu ürün koruyucu bir kaplama ile çizilmelere darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Uzun yıllar alet çantanızda sizlere eşlik eder.  Bakır, demir gibi sert metallerin yanı sıra plastik boruları da kesme özelliğine sahiptir.

Ayrıca boruların kalınlıklarına göre ayarlanabilmektedir. Bazı tür borular için ayarlama özelliğine dahi gerek kalmadan kullanabileceğiniz bir üründür. Hassasiyeti ayarlayabilmeniz için çelik yönlendirme makaralarına sahiptir.

Hassas makaraları sayesinde milimetrik dahi kaydırma yapmadan borularınızı tek şerit düzgün bir şekilde kesecektir.  Bu ürünün en iyi özelliklerinden birisi de zaman içerisinde metal metal sürtüşmesi sonucunda deforme olan çarkların değiştirilebilmesidir. Zaman içerisinde deforme olan çarklar nedeniyle yeni bir boru kesici almayacaksınız. Sadece deforme olan parçayı değiştirerek yeniden sıfır bir otomatik boru kesiciye sahip olabilirsiniz.  Ürüne ait kesme çarkları paketinde gönderilmektedir.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST070447 3-22mm Otomatik Boru Kesici