Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı İncelemesi

Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı İncelemesi, Özellikle klima gibi cihazlarda meydana gelen hasarın en temel nedeni içi boşluklu olan metallerde meydana gelen çatlaklardır. Bu metallerin gaz kaçağı nedeniyle klima, buzdolabı, deep freze gibi cihazlarda tam performans alınamamaktadır.Bu içi boşluklu metallerde meydana gelen çatlakları önlemek istiyorsanız Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı sizler için profesyonel bir kullanışlılık sağlayacaktır.

Bu tür ürünlerde sağlamlık vazgeçilmez bir unsur olduğundan ürünümüz çelik gövde ile sağlamlaştırılmıştır. Sağlamlaştırılmış bu gövde sayesinde en sert metalleri bile ufak kaydırmalar olmadan rahatlıkla bükebileceksiniz.  Dayanıklı çelik kolları sert boruları bükerken tam elinizi kavrayacak şekilde tasarlandığından bükme işlemi sırasında elinizi ağrıtmayacaktır.

Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı Özellikleri Nelerdir?

Bu tip borularda sahip olması gereken en önemli özellik borunun hangi açıda eğilecek olduğunu belirleyebilmesidir. Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı borularınızın en ince açılarda dahi bükülmesine olanak sağlayan bir aparat olup belirgin açı ayarına sahiptir. Borularınızı bükerken ürünün kaydırma yapmaması için tırtıklı saplara sahiptir.

Dayanıklı çelik kolları sayesinde 6 mm 8mm ve 10 mm bakır boruları bile rahatlıkla istediğiniz açıya göre bükebileceksiniz.  İnce açı ayarı sayesinde bükülmeler sırasında en çok yaşanan boru çatlakları tarihe karışacak.  Ürünümüz kendi kulvarındaki cihazlarla kıyaslandığında gerek ekonomik anlamda gerek dayanıklılık anlamında sizler için oldukça uygun özelliklere sahiptir.

Dayanıklılık açısından incelendiğinde Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı çelik kolları döküm gövdesi sayesinde uzun yıllar sizlere eşlik edecek ve en zorlu işlerinizi profesyonel bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca bu aparat sayesinde borularınızı bükmekle beraber yamulmuş olan borularınızı düzeltebilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST070451 6-10mm Boru Bükme Aparatı