Stanley ST070452 15-22mm Boru Bükme Aparatı İncelemesi

Stanley ST070452 15-22mm Boru Bükme Aparatı İncelemesi, Boru bükme aparatı belli bir kalınlığa ve şekle sahip olan metal, plastik boruların ihtiyaç durumuna göre yeniden şekillendirilmesini sağlayan bir alettir.

Yazımızda Stanley ST070452 15-22mm Boru Bükme Aparatı sayesinde diğer aparatlarla yapamayacağınız farkları ve ekonomik avantajını bulacaksınız.

Boru bükme 3 şekilde gerçekleşir bunlar sararak,  çekerek ve basarak bükmedir.  Çoğu alet bu bükme şekillerinden sadece 1 ya da 2 tanesini yaparken bu üründe her 3 bükme şeklini de ihtiyaca göre gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünün ihtiyaç alanları oldukça geniştir örneğin iş tabelalarında inşaat sektöründe, klimalarda, tarımsal alanda oldukça ihtiyaç duyulur.  Aparat uzun yıllar sizlere eşlik edecek kalitede döküm gövdeye sahiptir.  Daha küçük boyutlara sahip olan aparatları bulunmakla birlikte bu aparatla daha geniş boruların kesimi yapıldığından sağlamlığı da o derece arttırılmıştır.

Ayrıca diğer birçok aparatta bulunmayan bir özelliği de çalışma masasına sabitlenebilmesidir.

Stanley ST070452 15-22mm Boru Bükme Aparatı Özellikleri Nelerdir?

Bu aparatta metal ve plastik borularda gerçekleştireceğiniz hassas bükmeler için ince açı ayarı bulunmaktadır.  Borularınızın düz ve nizami bükümü için kaydırmaz tırtıklı saplara sahiptir. Çelik kolları ile 15 – 22 mm arasındaki borulara karşı oldukça dirençli ve hassas bir büküm sağlar. Mengenesi sayesinde çalışma tezgahına bağlanabilen bu aparat en ufak kaydırmalara dahi izin vermeden borularınızı nizami bir şekilde bükmenize olanak sağlar. Bütün bu özellikleriyle beraber diğer büküm aparatlarına göre oldukça ekonomik fiyatlarda karşınıza çıkmaktadır. Aparatın hassasiyeti daha önceden dikiş almış bütün boruları düzeltmek için  oldukça uygundur. Ayrıca bazı borularda ince ayar gerektirmeden büküm işinizi gerçekleştirebilirsiniz.  İnce açı ayarı sayesinde boruların gerilim kuvvetini de ayarlama şansına sahipsiniz.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST070452 15-22mm Boru Bükme Aparatı