Stanley ST084648 250mm FORT PENSE İNCELEMESİ

Stanley ST084648 250mm FORT PENSE İNCELEMESİ

Erkeklerin rutin işlerinden birisi de  tamirattır. Evlerdeki musluklardan tutun, arabalardaki arızalara kadar günlük yaşamın her alanında karşılaştığımız bu tamirat işleri ekipmansız tam bir işkenceye dönüşebilir. İşin zahmetiyle birlikte ekipmansız yapılan tamir işleri gereksiz zaman kaybına yol açmaktadır. Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız ürünümüz  tamirat için gerekli olan çantada bulunması gereken onlarca anahtarın yerine tek başına yeterli olabilmektedir. Ürünümüzün adı Stanley ST084648 250mm Fort Pense’dir

Stanley ST084648 250mm Fort Pense Özellikleri Nelerdir?

Bu ürün onlarca anahtarın yaptığı işi tek başına yapabilmektedir. Diğer Penselerden farkı ise sertleştirilmiş bir ağız yapısına sahip olup en zorlu işlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Zorlu işlerde elinize göre biçimlenen ve elinizi acıtmayacak bir plastikle kaplanmış olan iki adet sapı bulunmaktadır. Tam on yedi ayarlanabilir kilit pozisyonuna sahip olan bu ürün tamamen uzun ömürlü ve kullanışlılık için tasarlanmıştır.  Alacağınız onlarca ürünün fiyat toplamına göre oldukça ekonomik olan stanley ST084648 250mm Fort Pense alet çantanızda yer kaplamayacak ve istediğiniz yere çok rahat bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Ürünümüz siyah krom dan üretilmiş çiziklere ve kırılmaya karşı oldukça dirençlidir. Patentli PushLock ayarlama butonuna sahiptir ve ağız yapısı ve bu ayarlama butonu ile en zor bölmelere bile rahatlıkla ulaşabilmektedir. Sadece ev işlerinde değil arabanızda, hobilerinizde, günlük yaşantınızda karşılaştığınız ve anahtara ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilirliği bulunan bu hafif ve sağlam ürün çeşitli boyutlarda alıcısıyla buluşuyor.

İster profesyonel işlerinizde kullanın isterseniz de günlük hobileriniz için kullanın Stanley ST084648 250mm Fort Pense Kalitesi, şık görünümü,  ekonomik fiyatı ve alet çantanızda yer kaplamayacak boyutlarıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir güvence veriyor.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST084648 250mm FORT PENSE