Stanley ST112005 50x335mm Tezgah Rende İncelemesi

Stanley ST112005 50x335mm Tezgah Rende İncelemesi

Tam profesyonel olan ve metalden yapılmış olan bir rendedir. Bir rendede bulunabilecek tüm özellikleri barındırmaktadır. Kafe veya restoran gibi yerlerde  ideal  kullanım  sağlar. Her türlü rendeleme işleri için demirden yapılmış derinlik ayak çarkı bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcısına büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu ürün aynı zamanda yapıldığı maddeden ötürü sağlamlığıyla da öne çıkıyor.

Işığı açmaya veya azaltmaya yarayan ileriye alma vidası bulunmaktadır. Bu kısım ile yapılan işlemin net olarak görülebilmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu ışıklar sayesinde herhangi bir kazanın da önüne geçmiş oluyor.

Stanley ST112005 50x335mm Tezgah Rende Özellikleri Nelerdir?

Özellikle restoran ve kafelerde hizmet edeceği planlanarak tasarlanmış olan bu ürün, hızlı ayar mekanizması aracılığıyla bıçağı kolay ve hızlı bir şekilde çıkarma ve bileme imkanı sunmaktadır. Bu sayede kullanıcı hem verim hem de zaman kaybetmeden işini sürdürür.

Tabanı demir dökme olması sayesinde mümkün olduğunca hassas ve pürüzsüz bir kesime imkan vererek yapılan işin en iyi şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Profesyonel Stanley ST112005 50x335mm Tezgah Rende üzerinde bulunan özel vida sistemi sayesinde bıçağın kazara yerinden çıkmasını önleyerek herhangi bir istenmeyen durum oluşturmadan kullanıcısının güvenli bir şekilde işini icra etmesini sağlamaktadır.

Üç tarafından tasfiye edilmiş pres dökme plakası sayesinde iş esnasında yaşanan düşürme veya çarptırma durumlarına karşı maksimum dayanıklılık sağlayarak ürünün uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Bıçaklarının krom karbon çeliğiyle sertleştirilmiş olması onu en zorlu kesim işlerinde dahi pürüzsüz ve mükemmel kesim yapan bir makine haline getirmiştir.

Krom kaplanmış durdurma engeli ve şekilli sapı sayesinde cismin kolaylıkla durdurulması sağlandığı gibi aynı zamanda alet kullanılırken çok daha rahat bir tutuş sağlaması amacıyla geliştirilmiştir. Siyah lake cila içeren bu ürün aynı zamanda görüntüsü bakımından da diğer rekabetçilerinden daha şık durmaktadır.

Fiyatı İçin

Stanley ST112005 50x335mm Tezgah Rende