Stanley ST112060 35x150mm Avuç Rende İncelemesi

Stanley ST112060 35x150mm Avuç Rende İncelemesi

Avuçta kullanıma uygun olarak tasarlanmış bu rende boyundan büyük işlere kalkışmak için her türlü donanıma sahip. Bunların başında profesyonel ve küçük pres dökme plakalı olması geliyor. 21 veya 13.5 derecelerde demir eğimi sağlaması onun farklı şekillerde veya farklı büyüklüklerdeki cisimlerin işlenmesi için en ideal ürün yapmaktadır. Bununla kalmıyor ek olarak yapıldığı malzeme gereği yarıştığı diğer rendelerden daha dayanıklı olmasını sağlıyor.

Yapılan işin iyi yapılması için barındırdığı distorisyon kolu, ince işler veya süslemeler için de ışık ayarlaması gibi özelliklere sahip olması kullanıcısını ve çıkartacağı mükemmel ürün ile servis edileceği kişiyi mutlu etmektedir. Düzeltilmiş çeneler ve yandan tutma yivleri ürünü hem taşıma bakımından kolay hem de güvenlik açısından sağlamdır.

Stanley ST112060 35x150mm Avuç Rende Özellikleri

Kullanıcısının rahatlığına da önem veren Stanley ST112060 35x150mm Avuç Rende şekilli sapı sayesinde konforlu bir tutuş sağlarken aynı zamanda krom kaplama durdurma engeli ilen istenmeyen herhangi bir kazayı önleyerek büyük bir iş başarıyor.

Üzerinde bulunan özel vida sistemi sayesinde bıçağın kazara yerinden çıkması önlenerek kullanıcısına veya çevresindeki diğer canlı veya cansız varlıklara zarar vermesinin de önüne geçilmiş oluyor. Ahşap işleme işleri için tasarım bakımından bir mükemmeliyet abidesi olan ürün her türlü ahşabı büyük bir kolaylıkla işleyerek ne kadar iyi bir ürün olduğunu tekrar kanıtlamaktadır.

Hızlı ayar mekanizması sayesinde bıçakları kolaylıkla çıkarılabilir ve bileylenebilir. Bu sayede kullanıcı ürünü verim kaybetmeden ve zorluk yaşamadan kolaylıkla kullanır. Bıçağının krom karbon sertleştirilmiş çelikten olması onun diğer ürünlere göre çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak kullanıcısını uzunca bir süre tamir veya parça değişimi masraflarından da uzak tutmakta.

Demirden derinlik çarkı ile yapılması gereken ayarın büyük bir kolaylıkla yapılmasını sağlar.

Fiyatı İçin

Stanley ST112060 35x150mm Avuç Rende