Stanley ST130487 Şerit Metre 3mX12,7mm İncelemesi

Stanley ST130487 Şerit Metre 3mX12,7mm, Mezura ölçümlerimizin profesyoneller arasında 1. seçim olmasının bir nedeni, en doğru ölçümleri elde etmeyi kolaylaştıran GÜÇLÜ bir manyetik uç özelliğine sahip olmasıdır. Mıknatıs paslanmayı önlemek için krom kaplanırken, ölçüm bıçağı dayanıklı paslanmaz çelikten yapılır. Geniş ölçüm göstergeleri, inç ve metrik ölçü işaretini içerir, böylece hassas ölçümleri kaydedebilir ve hataları önleyebilirsiniz.

İster ev halkı ister evde oturan bir birey olun, bu metrenin elinizin altında bulunması sizin için mükemmel bir araçtır. Şok dirençli ABS malzemeden yapılmış olduğundan,metrelerimizi ev, garaj, ofis veya ahşap atölyesinde güvenle kullanın.

Stanley ST130487 Şerit Metre 3mX12,7mm Özellikleri

Stanley ST130487 Şerit Metre 3mX12,7mm, Güçlü Manyetik Kanca – Solo veya metal eserler gibi araçlarla çalışırken çok kullanışlıdır. Ahşapta çivi içeren bir şeyle ölçmek için herhangi bir metale yapıştırabilirsiniz.

Birçok şerit metre kancası gelenekseldir. Ama eğer buzdolabına, herhangi bir çelik kirişe, çivi gibi bir çok malzeme ile kullanamazsınız, o zaman çoğunlukla bir başkasının yardımına ihtiyacınız olur. Burada manyetik kanca takarak bu sorunu çözdük. Çelik kirişler düşme tavan kanalları ve hvac kanalı ile bağlayabilirsiniz. Ayrıca, ulaşamayacağınız her şey için manyetik alma aracı olarak da kullanabilirsiniz. Uzun bir ölçüm de çok yardımcıdır.

Müşterilerimiz ne diyor? 
“Bu kullanışlı bir şerit metre. Fiyat ve performans, verilen paraya değer. ”
“ Bunu mutfağımda kullanmayı seviyorum! Ben her zaman bir şeyleri ölçüyorum! ”
“ Hayatındaki adam sana teşekkür edecek! ”
“Kocam bir daha asla normal bir mezura kullanamayabilir.”
“Diğer ucunu tutan bir yardımcı olmadan doğru bir şekilde ölçebilmenizi sağlayan manyetik uçlu çok güçlü ve dayanıklı”

Stanley ST130487 Şerit Metre 3mX12,7mm Fiyatı