Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı

Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı İncelemesi

Evdeki veya işyerlerindeki tüm işeri gönül rahatlığıyla görebilecek olan bu lokma takımının en büyük özelliği de içerisinde neredeyse bir dünya dolusu malzeme içermesi oluyor. Fiyatına kıyasla daha fazla ve daha kaliteli malzeme içeren bu takım çok çetin ceviz bir rekabetçi.

En zorlu işleri yapabilmek için tasarlanmış olan bu ürünün finisajı parlak krom kaplanmış bulunuyor. Yani ne yaparsanız yapın, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmamak için tasarlanmış bir ürün. Tabii ki üreticiler en zorlu işlerin yapılmasının sadece dayanıklılıkla olmadığının farkında olsalar gerek.

Maksimum konfor için tasarlanmış el ile uyumlu bir sapa sahip sadece dayanıklı değil aynı zamanda kimyasal olarak endüstriyel çözücülere karşı da dayanıklı olacak bir şekilde imal edilmiş. Yani bu takımı sanayide dahi kullanacak olan bir kullanıcı sapına sıçrayacak olan herhangi bir maddeden hiçbir şekilde çekinmeyecek.

Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı Özellikleri Nelerdir?

Piyasadaki tüm işleri görebilecek şekilde en yaygın lokma ve vidalama uçları içermesi onu daha da tercih edilesi bir ürün yapıyor.

Yapılışı gereği tüm prosedürlerden geçecek şekilde ISO ve DIN standartlarına uygun olarak üretilmiş olan Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı hiçbir standart testinde geri kalmış değil.

1\4” lokma ucu içeren bu ürün 4.5 ile 14 mm gibi devasa bir aralıkta iş görme potansiyeline sahip.

Bu potansiyeli 1\2”lik lokma uçlarında da gösteren ürün burada 10 ile 32mm aralığında da tüm işleri gönül rahatlığıyla görebilmektedir.

Saplı cırcır, tutma halkalı anahtar, uzatma çubuğu, adaptör, tutma halkalı anahtar ve daha bir çok parçasıyla beraber gelen bu ürün, içerdiği envai çeşit parça ve malzeme ile her türlü işte varlığını hissettirerek kullanıcısına maksimum güveni çok rahat bir şekilde veriyor.

Fiyatı İçin

Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı