Stanley ST214568 300mm Sağ Uçlu Kaportacı Makası İncelemesi

Stanley ST214568 300mm Sağ Uçlu Kaportacı Makası İncelemesi

Dövülmüş Krom Molibden çeliği ile yüksek dayanıklılık sunan Stanley ST214568 300mm Sağ Uçlu Kaportacı Makası alet çantalarınızın vazgeçilmezi olacak.

Üretildiği malzemenin sağlamlığı demir tel, alüminyum, bakır, tel örgü gibi sert malzemeleri kesme garantisi vermektedir.

Normal çelik bir malzemeyi dahi 1,2 milimetreye kadar kolay bir şekilde kesebilirken, özel paslanmaz çeliği 0,7 mm kadar rahat bir şekilde kesebilmektedir.

Ayrıca kullanışlılığı arttırmak için özel bir tasarıma mevcuttur. Bu tasarım sayesinde tek elle dahi mandalını açabileceksiniz.  Kesme yönü için sabit tanımlama plakasına sahip olan bu ürün uzun kullanım ömrü ile alet çantalarınızda vazgeçilmez bir ürün olacak.

Stanley ST214568 300mm Sağ Uçlu Kaportacı Makası Özellikleri Nelerdir?

Metalleri keserken karşılaşılan önemli problemlerden birisi de kaymadır. Bu kayma kesilen materyalin dizaynını bozmakta estetik açıdan problemlere neden olabilmektedir. Sağ uçlu kaportacı makasının en önemli özelliklerinden birisi metalleri keserken meydana gelen kaymayı engelleyen bir yapı bulundurmasıdır.

Ayrıca kesim sırasında meydana gelen kaymalar süreklilik durumunda ellerinizin ağrımasına neden olabilmektedir. Stanley ST214568 300mm Sağ Uçlu Kaportacı Makası kaymayı önlemekle beraber metalleri keserken elinizin ağrımasını engelleyecek olan hafif esneme payına sahip olan kaliteli bir malzemeden yapılmış olan sapa sahiptir.  Kesim işleriniz için üretilmiş olan birçok ürün bulunmaktadır.

Ancak ürünümüzün tasarım özellikleri, uzun ömürlü sağlam bir yapıya sahip oluşu, küçük bir alanı kaplaması ve fiyat özellikleri açısından değerlendirildiğinde tercih etmek için birçok sebebinin olduğunu keşfedeceksiniz. Ergonomik rahat bir kullanıma sahip olan bu ürün sizler için kullanışlılık, ekonomik alışveriş, yüksek kalite standartlarını bir araya getirmiş durumda. Ayrıca uzun kullanım ömrü için 2 spral yay bulundurmaktadır.

Fiyatı İçin Tıklayın:

Stanley ST214568 300mm Sağ Uçlu Kaportacı Makası