STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA SETİ İNCELEME

STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA SETİ İNCELEME

     İskarpela çok amaçlı ev aletleri arasındadır. Bu alet zaman zaman kurtarıcı özellikte olabilir. Tabi kullanım açısından iyi bir marka olan STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA SETİ kullanım açısından size kolaylık sağlayacak. Yumuşak ve yuvarlak sap özelliği ile elinizi çabuk kavrayacak ve böylece elinizin yorulmasını ve ağrımasını engelleyecektir. Bazen iskarpela ile ağır işler yapmanız gerekir. Bu gibi durumlar da çekiç veya benzeri bir aletle iskarpela sapına vurmanız gerekecektir. İşte bu gibi zamanlarda STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA seti sizi zarara uğratmayacak. Çünkü ergonomik konforlu ve çelik başlığı ile sağlam olarak tasarlanmıştır ve uzun yıllar eskimeden kullanmanızı sağlayacak. Yine uzun vadede alet çantalarınızda yerini koruyacaktır.

Ayrıca STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA SETİ içerisinde beş tane her biri farklı boyutta ve farklı ebatlarda uçları bulunan iskarpelalar yer alır. Böylece sizi her zemine uygun ve sizi strese sokmadan hemen elinizin altında bulabileceğiniz bir sete sahip olacaksınız. Üstelik bu seti taşmak için plastik ve rahat taşınır kullanışlı bir çantaya da sahip olacaksınız.

 

STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA SETİ ÖZELLİKLERİ

    Bu setin ana malzemesi krom-karbon-çelik karışımıdır. Bu karışım sayesinde çok daha sağlam bir iskarpela setine sahip olursunuz. Bu iskarpelaların sap uzunlukları biraz arttırılmıştır. Bunun nedeni ise daha uzun bir sapla daha yoğun işler yapabilmenizdir. Bu şekilde yüzeylerinizdeki yapılacak işlem ne kadar yoğun ve uğraştırıcı olursa olsun sizi yarı yolda bırakmayacak ve her halükarda bitirmenizi sağlayacak. Üretim yeri İngiltere olan bu iskarpelalar yine bu uzun sap sayesinde şoka dayanıklıdır. Ayrıca bu uzun sap plastiktir ve konfor sağlar. Bununla beraber 6, 10, 15, 20, 25 ebatlarında farklı iskarpelalar bulunur.

Fiyatı için tıklayınız

STANLEY ST216888 5 PARÇA İSKARPELA SETİ